Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt aki nem akar utazni soha...

Itt aki nem akar utazni soha repülőn, az miért nem?

Figyelt kérdés
Én pl. attól, mert bármikor lezuhanhat. De gondolom nem csak ez az egy oka van a világon.
2012. jún. 10. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
én azért mert nincs rá pénzem. egyébként a légi közlekedés sokkal biztonságosabb mint egyszerűen autóba ülni vagy akár felszállni egy buszra
2012. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azért mert nem szeretnék lezuhanni. Persze sokan nyomják a sablon szöveget, hogy mennyivel biztonságosabb a földi közlekedésnél stb. Igen csak egy autó-motorbalesetben van esélyed túlélni... Arról nem is beszélve, hogy nem nagyon szeretem más emberekre bízni az életem, autóban is megválogatom, hogy ki mellé ülök be.
2012. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"autóban is megválogatom, hogy ki mellé ülök be"

Ez oké, de azt nem válogathatod meg, hogy veled szemben kik jöjjenek az úton. Rengeteg ember hal meg ártatlanul autóbalesetben.

A sablonszövegnek pedig örülni kellene, hogy a biztonságot ecseteli, nem pedig azt, hogy milyen veszélyes.

Nem minden repülőbalesetben garantált a halál. És gondoljatok bele nap mint nap hány autó, busz, vonat és egyéb baleset van. Ha mindet beolvasnák a híradóba este, akkor tartana 7 -től 10 ig. A komolyabb repülős baleset pedig fél-egy évente van. És ott sem biztos, hogy mindenki meghal.


A legtöbb ember azért nem utazik repülőn mert nincs pénze.

A Malév is többek között ezért ment csődbe. Nem repkedünk nagyon repülővel mi Magyarok. Én amikor Malévvel mentem alig ült rajta valaki.

2012. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az igaz, hogy nem válogathatom meg, hogy ki jön velem szemben, viszont jó reflexekkel és vezetési tudással több esélyed van, hogy kivédj egy balesetet.
2012. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut izgalmas a lezuhanás lehetősége. Én kifejezetten szeretem a hosszú repülőutakat. Hátha lezuhannunk. Érdekes is lenne átélni amúgy. Ezen már sokat elmélkedtem. Ambár valószínű, hogy nem éreznénk túl sokat, zuhanás közben, mert sokkos állapotban lennénk.

Egyébként sokkal jobb szerintem lezuhanni repülővel, mint kínzások sorát átélni.

2012. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha lezuhan, lehet, hogy akkor is szenvedve halsz meg. Vagy lezuhansz és teis egyből felrobbansz (legjobb lehetőség), lezuhan a gép, tűz van az utastérben, megégve halsz meg, vagy lezuhan egy olyan helyen ahol sosem találnak meg és éhenszomjan halsz.
2012. jún. 10. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen pesszimista kedves kérdező! Ha lezuhan a gép, én tudom, hogy gyorsan és ügyesen halok majd meg. És még valamennyien velem együtt.
2012. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zuhanás közben a G erőtől elveszítik az emberek az eszméletüket. És ami ekkora sebességgel zuhan, ott már becsapódáskor azonnal megsemmisül minden.
2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!