Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek történt valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek történt valaha repülőn, vagy akár a nemzetközi űrállomáson önkielégítés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
most hogy mondod..kitudja. sztem Armstrong is kirántotta a súlytalanságba
2010. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Bennem van a hiba, ha még soha nem gondolkoztam ezen?
2010. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Miért ne? Huzamosabb ideig szerintem az űrhajósok sem bírják megtartóztatni magukat. Repülőn is lehetséges szerintem, mellékhelyiségben vagy magánrepülőgépen a sarokban.
2010. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
LoL Ez Puruttyagyanús kérdés :D
2010. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyéb hülye kérdésed nincs? Mondjuk, hogy valaki verte-e már ki az egyiptomi piramisok tetején, vagy az Eiffel tornyon.
2010. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele, az űrben, ahogy száll a gecị 40km/h-ás sebességgel a 2*3*3m-es kabinban. Aztán a súlytalanság miatt fröcsög mindenfele a műszerekre, meg a társaidra.
2010. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
nem száldos sehova, ha atulajdonos, vagy valaki más benyeli. :D
2010. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, az űrhajós is ember. Egyébként a mars utazásra direkt azért terveznek nőket és férfiakat egyaránt, hogy "működhessenek a természetes életfunkcióik".
2010. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de volt itt egy szenya csaj, aki arról írt, hogy a Boeing szárnyán szexelt egy szőke, kék szemű, északi pasival... WTF :D
2010. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy repülőn elég hülye kérdés. Naponta nem tudom hánymillió ember utazik repülőn. Ott még nem csak önmaguknak, hanem egymásnak is csinálják az emberek.


Az űrben is lehet hogy igen. Bár képzeld el, ahogy a férfinak lebeg az ott, ami utána marad. Szerintem nem csinálhatják túl gyakran, elég sok takarítással jár.

2010. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!