Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki nem Facebook tag...

Ha valaki nem Facebook tag akkor keveset ér az emberek szemében?

Figyelt kérdés
Sztem aki szeret megtalál a többi csak kifogás. Nehogy már azért érezzem magam kevesebbnek mert nem vagyok tag.. mikor ugyanúgy használom az msnt kommunikálok skype-on és e-mailezek..
2012. jún. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

nem - legalábbis az én szememben.

sőt, valami izgalmas elérhetetlenség lengi be az illető személyét:D

2012. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, de manapság a fb a trend, szóval ott lóg majdnem mindenki, és ott chatelnek (én is xd). az msn már a múlté, skype meg csak webcamozni jó.

ez az oka. (:

2012. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiatt ne érezd kevesebbnek magad hogy nem vagy regizve valami olcsó oldalon ahova mindenki fel van regizve.

Nem tagadom Én is regisztrálva vagyok de csak azért mert néha jó ha rátudok erre arra írni egy emailt.Aki meg sürgősen akar az úgyis elér telefonon vagy tudja hol vagyok.

Szóval ez egy nagyon nagy gáz ha valaki az emberséget a facebookhoz képest méri.Amúgy is tele van a net hülyékkel jó hogy nem azt írják ki mindenkinek hogy mikor van wc-n,mikor evett,bocsi a mikor evett nem mert sokan kiírják azt is ami ugyebár hasznos információ mindenkinek.Ezek az oldalak rossz hatással vannak az emberekre,és nem hagytál ki semmit szerintem.

Üdv!

2012. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok regizve. Nem érzem magam kevesebbnek emiatt. Viszont kéne csináljak egyet, mert több alkalommal volt, hogy egy buliban megismerkedtem egy lánnyal. Telefonszámot nem kaptam (szerintük túl személyes információ), csak a nevét, arra hivatkozva, hogy fb-n megtalálom. Persze a válasz arra, hogy "de nekem olyanom nincs", az volt, hogy hát akkor csinálj, hisz ingyenes.
2012. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Facebook elég hasznos tud lenni, pláne hogy ma már szinte mindenki fenn van rajta.


DE ha nem érzed szükségét és nem regisztrálsz, attól NE érezd magad kevesebbnek!!


NEM EZ AZ ÉRTÉK MÉRCÉJE! Az egész más!

2012. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Így vagy több.Csak a bénák vannak fent,és bizonytalan énképük miatt jelölgetnek olyan embereket,akiknek nemköszönnek az utcán....
2012. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is törölném magam, mert igazából alig tartom pár emberrel a kapcsolatot, és azt sem facebook-on, de akkor nem tudnék unalmamban hova dalszövegrészleteket postolni. Tudom, gáz vagyok. :D Arra várok hogy HÁTHA egy hasonló gondolkodású ember majd talán megtalál és ír nekem, de hiába várok... Minden tiszteletem azoké, akik letörölték magukat erről az ócskaságról, mert sokra nem való, és a személyes infóid akkor is ott maradnak az oldalon évekig, ha törlöd őket. (Képek, beszélgetések, stb... ) A legtöbben nem aggódnak emiatt, mert "ugyan, kit érdeklek én, a facebooknak majd pont a lesz a legfőbb dolga hogy az én cuccaim közt kutasson!" de ez akkor is sok jogi aggályt vet fel.
2012. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/7 Időpont ma 01:21

Elregélném hogy ahova munkaerőt keresnek,ott simán megnézik a fcbook adatlapodat és ha már nem tetszik egy fénykép ról akkor mehet a levesbe.Szóval nem mindenki angyal és szerintem sok mindenki minek tegyen fel magáról unalmas képeket?!?

Én facebookon nem adtam meg tel számot de még ház számot sem,sőt még másik városba is vagyok lakhelyként feltüntetve mert akinek vannak ellenségei azt könnyen megzavarhatják az otthonában és azt senki nem szereti.

2012. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!