Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ő volt az első, akinek megnyíl...

Ő volt az első, akinek megnyíltam, akivel őszintén beszéltem az érzéseimről, és végül azt mondta, hogy nem hisz nekem Szükségem lenne rá, de ezek után nem tudom, mit mondhatnék neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Januárban meghalt a legjobb barátom. Aztán megnyíltam egy lánynak, mindent elmondtam neki a legjobb barátom haláláról, aztán az lett a vége, hogy kijelentette, nem hisz nekem.

Elkezdtem blogot írni ami segített is az elején, de már ez sem tud megnyugtatni igazán.

Én megnyíltam ennek a lánynak, mindent elmondtam arról, hogy mit és hogy érzek, és nagyon fáj, hogy a fejemhez vágta, hogy nem hiszi el amit mindok.



2012. jún. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem ezzel nem tudsz mit kezdeni :S

Minél jobban elkezded győzködni az igazadról, annál jobban elfordul tőled :S

Keresd olyan emberek társaságát, akik hasonló dolgokat éltek át, beszélj olyanokkal akikkel közeli kapcsolatban vagy és megértenek téged :)

Ha akarsz beszélgetni velem, mint idegennel, akkor írj privátot! Szívesen végighallgatlak :)

2012. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint az előző hozzászóló is utalt rá, keress valaki mást, akire jobban számíthatsz.


Egyébként érdekelne a blogod címe, ha megvan még, és persze ha szabad.

2012. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!