Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék akár baráti...

Hogyan lehetnék akár baráti társaságban akár idegenek között nagyszájúbb, laza, nyilt, határozott személyiség?

Figyelt kérdés
Alap járaton se nagyon tudom fel engedni magam társaságban vagy idegenek között. Sajnos elég nehezen teremtek új kapcsolatokat is. A haveroknak az a véleménye hogy egy kicsit lassú vagyok és merev de amúgy birnak szerencsére.Ők csak f.ssák a szót mint ha dézsából öntenék úgy mesélik a történeteket én meg sokszor azon gondolkodom hogy mi a fenét mondjak nekik ami nem unalmas és felkelti az érdeklődésüket. Mert elég kellemetlen érzés amikor mondok valamit és látom a fejükön (arcukon) hogy nem izgatta fel őket nagyon a dolog vagy csak tovább szeretnének sztorizni és azt látom rajtuk mint ha azt akarnák mondani hogy " jólvan befejezted??!" Tudom hogy sok ilyen nagyszájú laza gyerek, puhap.csnek tart elkönyvelnek pár perc alatt ahogy folyik a beszélgetés egy idegen társaságban.Pedig valójában nem az vagyok akinek gondolnak csak nem ismernek úgy meg biztos hogy nem adom ki a valódi énem nem nyilok feléjük ha pár percel egy kis beszélgetés után puhap.csnek tartanak.A szeretteimért bármire képes vagyok, nem vagyok kötekedős tipus nem szeretek balhézni, csak ha muszáj akkor balhézok és védem meg magamat és az otthonomat. ( persze ha csak nem 6an jönnek egyszerre :)) Otthon teljesen más vagyok meg ugye olyan emberek vesznek otthon körül akiket ismerek már egy jó pár éve vagy egy ideje.. és tényleg megbizok tudom hogy ők biztosan soha nem fognak átverni sőt inkább segitenek és cserébe én meg nagyszájúbb vagyok meg talán lazább nyiltabb és határozottabb is. Hát egyelőre ennyi. Ha valaki tudja a leghatásosabb módszereket erre a problémára az legyen szives irja le köszönöm! Már leirni is elég jó érzés volt a problémámat :)
2012. jún. 12. 09:20
 1/1 anonim válasza:

Találd meg a saját értékeid és légy büszke rájuk.

Ha tudod mit akarsz csinálni akkor képezd megad abban és az majd ad önbizalmat.

2012. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!