Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg kénee változnom, vagy jó...

TheDarkGirl kérdése:

Meg kénee változnom, vagy jó vagyok így ahogy? Páran megszólnak a stílusom és a személyiségem miatt.

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy emo girl wagyok.szeretem az afc-t,a fob-t és a greenday-t is.fekete félhosszú tupírozott hajam,sötétbarna szemem,és világos bőröm van.átlagos alkatom van,átlagos méretű melleim,hosszú lábaim vannak.amikor vidám wagyok színes cuccokat,amikor szomorú akkor sötét színű cuccokat hordok.szeretek festeni,rajzolni,szeretem az animéket és a mangákat.mit gondoltok rólam? fiúk,járnátok egy olyan lánnyal mint én? wagy meg kéne változnom? a suliban sok barátom van,de vannak akik piszkálnak... létszi segítsetek!!
2012. jún. 12. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"egy emo girl wagyok"


Oké, ennyi elég is lesz..

2012. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a W betű használata kiverte a biztosítékot. (Egyáltalán nem menő és egyedi.) A többi már csak ráadás.
2012. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl elkezdhetnél ismerkedni a V betűvel, de amugy én is ilyen voltam. Tokio Hotelt halgattam még pár éve meg mindig fekete ruhákba jártam. Lett pasim, de teljesen megváltoztatott, mert neki nem jöttem be úgy ahogy vagyok. És azóta nem igazán érzem jól magam, mert a legjobb barátnőmmel össze vesztünk, és akik megkedveltek azok is mindenfélét mondanak a hátam mögött. Szóval csak akkor változz meg, ha rosszul érzed így magad. Mert egy idő után nagyon rosz érzés úgy viselkedni, ahogy mások elvárják tőled. Én már csak tudom :(

17/L

2012. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a w betű miatt piszkálják, mert az nem látszik amikor beszél a suliban.

És szoktad az ereid vagdosni, meg ilyenek? :)) Tök izginek hangzik, ma már egyáltalán nem divat az emo.

2012. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A genetikailag kódolt küllemi jegyeidet hiábavalóan tárulkoztatod ki előttünk, úgysem fog egykettőre átszíneződni a szivárványhártyád, amennyiben panaszt teszek a jelenlegi árnyalatára. A valódi személyiségedről, lelked legmélyebb bugyrairól alig ejtettél néhány szót, sőt, gyakorlatilag semennyit, mivel az ízlésed nagyvonalú körülkukoricázásába fektetted a hangsúlyt inkább. Ha gonoszkodni lenne kedvem, azt mondanám, ez felszínességről árulkodik, ehelyett bővebb leírás benyújtására kérlek téged.
2012. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

érhegedűs,pipa,önbizalomhiány, pipa,degenerált írásmód,pipa

Igaz ami igaz,hogy nem sokat érnek az ilyen emberek,és hogy minden hajszálamra jutna egy teherautónyi,de ez nem azt jelenti hogy meg kéne változnod vagyis de,azt jelentei,de akkor is...őő...nézd a napos oldalát.Remélhetőleg kinövöd.Ha meg nem akkor sincs gáz,nem leszel haszontalan. A szervereskedelemben mindig szükség van agyalapi mirigyekre.

2012. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"emo girl" ... [OK ha nem divat-öngyi és -érvagdi]

"wagyok" ... [FAIL]

"szeretem az afc-t,a fob-t és a greenday-t is" ... [OK]

"fekete félhosszú tupírozott hajam, átlagos alkatom van" ... [OK]

"sötétbarna szemem, világos bőröm van,átlagos méretű melleim,hosszú lábaim vannak" ... [mindig OK]

"színes cuccokat [...] sötét cuccokat hordok" ... [OK]

"szeretek festeni,rajzolni" ... [OK]

"szeretem az animéket és a mangákat" ... [OK]


"fiúk,járnátok egy olyan lánnyal mint én?"

A kérdés megválaszolásához több információ kellene a személyiségről. A w indokolatlan használata kedvezőtlen dolgokról árulkodik. Egyébként nálam nem lenne kizáró ok, hiszen nem ezeken múlik nálam, hanem más, fontosabb belső értékeken, szemléleten, jellemvonásokon.


Összegzés


A megjelenéseden nem kell változtatnod, a w-ről szokj le, a jellemedről nincs információm.

2012. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oks,leszokom a w-ről. ;) amugybővebben magamról annyi,hogy néha ugyérzem két énem van. amikor színes cuccokban jérok vidám vagyok,sokatnevetek és akkor többen is keresik a társoságom,olyankor a szüleimmel és a testvéreimmel is sokkal jobb a viszonyom.de utána amikor visszaváltok a szomorúa minden elromlik.és,hogy miért váltok vissza? fogalmam sincs. általában akkor ha látok egy elütött állatot,hallok valami szomorú dolgot vagy látok egy síró embert. szóval nem azért mert velem történik valami rossz. meg úgyérzem,hogy a vidám énem nem si én vagyok. mintha színjáték lenne,de a másik sem teljesen. k a középút lehetek,sosem sikerül teljesen magamat adnom...amugy sosem bántok senkit,mindenkivel kedves vagyok. akinek tudok segítek. de amikor szomorú vagyok mindenkit elüldözök magammellől.ennyi elég vagy még írjak töbet? ;)) :Đ de létszi ne bántson senki,és jó,leszokom a w-ről eskü! :))
2012. jún. 17. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Értékelendő jellem vagy a leírtak alapján. Egyébként sok hasonlatosságot mutat a kettősséged az enyémmel. Ebből kiindulva azt tudom tanácsolni, hogy ha a vidám éned jólesik és nincs benne kényszerítés, hanem természetesen jön, akkor ne félj olyan lenni!


"fiúk,járnátok egy olyan lánnyal mint én?"

Lehet.

2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Emocionális, empatikus, érzelmes, s kissé hangulatingadozó temperamentumot teszel ki, nincs ezzel gond, míg nem csodálkozol, ha kiszámíthatatlannak neveznek. Mivel magam is a (heteroszexuális) nőivarúak sorát gyarapítom, járni ugyan nem járnék veled, de ismerkedésről lehetne szó.:D

Ötödik voltam.

2012. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!