Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs saját életem ezért...

Nincs saját életem ezért folyamatosan filmeket, sorozatokat nézek, szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen kikapcsolódásom és ha nem nézem a kedvenc sorozataimat, vagy valami filmet, akkor úgy érzem,hogy szinte nincs is értelme semminek. Egyszerűen olyankor nem tudok mit kezdeni magammal, csak ülök és bámulok magam elé. Amikor ezeket nézem, olyankor egyszerűen elfelejtek minden rosszat, azt,hogy milyen unalmas az életem. Viszont ez néha odáig szokott fajulni,hogy teljesen elszakadok a valóságtól és nagyon nehezen tudok visszakerülni, annyira beleélem magam a történetbe.
2012. jún. 12. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Legyen valami hobbid..sportolj, vagy tökmindegy, csinálj valamit.. :D Menj sétálni, olvass, hallgass zenét, énekelj, menj át a barátaidhoz, hívd át őket, karaokizzatok, menjetek moziba. Rajzolj, fess. Írj verseket. Süss valami finom sütit. Annyi mindent lehet még csinálni, hajrá!!! :D

2012. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést boldog vagy? ha nem, akkor nem jó úton jársz.
2012. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Tizenévesen én is hasonló módon éltem, én is aggódtam egy kicsit, hogy sose lesznek normális emberi kapcsolataim, de azért csak néztem a sorozatokat, filmeket, mert azoktól jól éreztem magam. Aztán megismerkedtem olyanokkal, akik ugyanazokat a sorozatokat szerették, mint én és köztük megtaláltam életem szerelmét. Szerintem nyugodtan nézz filmeket, csak ne zárkózz el az igazi emberektől sem közben.
2012. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen időszakaim, de leállítottam magam, azt mondtam hogy nem kezdek el új sorozatokat nézni és pont. Az a heti pár rész ami kijön a sorozataimból meg nem gáz szerintem.

Muszáj lenne elkezdened csinálni valamit, annyi minden van a világon. Átélni a dolgokat sokkal jobb, mint ábrándozni róluk. :)

2012. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2012. jún. 13. 01:16
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2012. jún. 13. 01:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok, és ha pesti vagy, akkor találkozhatunk is. Mindig izgalmas új embereket megismerni. :)

addig sem unatkozol, vagy filmet nézel. ;) (én is filmmániás vagyok :D)

2012. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
detto én is ilyen vagyok 20 évesen... kedvenc filmek, sorozatok?:D nekem most a game of thrones jön be nagyon, filmek közül pedig amit legutóbb láttam, az intouchables
2012. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ezeket szeretem nagyon: Dexter, Borgiák, True Blood, Spartacus, Skins, Glee és még sorolhatnám...:D


Filmek közül nem nagyon tudok kiemelni, mert már vagy egy milliót láttam.

2012. jún. 13. 21:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet. Ráadásul nyáron, én a nyarat nem is érzékelem. Mert behúzott függönnyel estig sorozatot nézek, aztán éjjel főzök valamit alszok és kezdődik elölről. (Nyaranta egyedül vagyok itthon, télen meg suli.)

Ráadásul én már minden emberben, aki gyanúsan viselkedik a beteg szociopata pszichopata pedofil nekrofil állatot látom. Csak olyan sorozatot vagyok hajlandó nézni amibe gyilkolnak. Dexter, Gyilkos elmék, Castle, Mentalista, Dr. Csont, A folyó. +hasonlóak..

Ráadásul vannak olyan sorozatok, amiket már végig láttam, magyarul is, meg angolul is. 4x újra nézve..

Bár nekem vannak hobbiaim, és eljárhatnék a barátaimmal szórakozni.. De nem akarok, ha tudok sorozatokat is nézni. Szánalmas, nincs életem. De legalább nem én vagyok az egyetlen.


19/L

2012. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!