Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismered ezt az érzést?

Ismered ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Nehéz leírnom, de ha átéltétek már szerintem érteni fogjátok... :D

Szóval egy nagyon boldog érzés, ami nem tart sokáig. Ezért kicsit olyan, mint az orgazmus. :D Én akkor szoktam átélni mikor a Földről gondolkodom meg a csillagokról. Olyan nyugodt és tökéletes érzés, nagyon szeretem. Van ennek valami neve? Átélted már?



2012. jún. 13. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, ezt nekem nagyon tetsző lágy, nyugtató zenék hallgatásakor szoktam érezni. Az első ilyen akkor volt, amikor egy szimfonikus zenekar felvételét hallgattam, amelyen Burt Bacharach "Close to You" című szerzeményét játszották.
2012. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem deadmau5 bitter kitten cimu szamatol lesz ilyen erzesem :D de nekem az olyan h leszarok mindent 5percig es nem birom ki h ne vogyorogjak az emberek pofajaba a metron.... :D
2012. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem tudom mire gondolsz, de nekem egyáltalán nem nyugodt érzés. Olyan mint az orgazmus. Ha nagyon örülök valami hírnek általában akkor történik velem, vagy esetleg ha nagyon jól éreztem magam valakivel (nem olyan értelemben)

Olyan mintha átfutna a testemen inkább a szívemen egy boldogságroham vagy nem is tudom, szinte beleremegek. Vagy nem erre gondolsz? sajnos a nevét nem tudom mondjuk, szóval nem mész sokra a válaszommal :D

2012. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!