Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy vannak...

Miért van az hogy vannak emberek akik szerelmesek és tudják magukról de még is kiakarják magukból ölni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk mert a kapcsolatnak nincs jövője? Én is ezt csinálom..
2012. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem jöhetek össze vele?
2012. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a maga jó oka
2012. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi az hogy nincs jövője?tenni kell érte és akkor van.ennyire egyszerű.honnan tudod hogy nem e ő az az ember aki hosszútávon az igazi lenne?és honnan tudod hogy a következő ember milyen lesz?
2012. febr. 6. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy van olyan, hogy a kapcsolatnak nincs jövője, mert nem is igazán kapcsolat, örülök, hogy neked ezt nem kell megtapasztalnod.
2012. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van olyan hogy egy kapcsolatnak nincs jovoje. a szerelem szep es jo de sajnos neha a korulmenyek nem adottak.
2012. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Hogy mikor nincsen jövője egy kapcsolatnak?

Nos pl. ha az egyik fél már kapcsolatban van és nem akar kilépni belőle; ha a felek nem illenek össze (attól még lehetnem baromi szerelmesek egymásba); ha nem egyezik a jövőképük; ha valamelyikük nem felel meg a másik minimum elvárásainak; ha nem egy országban élnek, de egyikük sem akar költözni (a határőrök nem néznék jó szemmel a sátrat); ha nem egy etnikai csoportba tartoznak, és ezt a hozzájuk közel állók rossz szemmel néznék, stb, stb, stb...

Ezernyi ok van, aki képes ezt átlátni, nem kérdez ilyeneket.

2012. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert vannak reménytelen dolgok, amiket előbb utóbb el kell fogadni. Hiába lennék én szerelmes Brad Pittbe, nyilván cseszhetem.

Jó kissé túlzott példa, de vannak olyan kapcsolatok, amik soha nem fognak beteljesedni.

2012. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe "A szív hídjai"c. filmet. Ne félj, nem egy csöpögős, romantikus történet. Clint Eastwood rendezte. Szerelem- mulandó, mint minden érzelem. Innen tudom, hogy a szeretet nem érzelem. Örök.
2012. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!