Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sose leszek már szép?

Sose leszek már szép?

Figyelt kérdés

Mindig bennem van a változás. Kiskoromban sokan csúfoltak mert duci voltam és a fogsorom se volt szép, szemüveges is voltam.. aztán elkerültem onnan és megváltozott az életem.. ma már vékonyabb vagyok az összes osztálytársamnál, volt osztálytársamnál, megkaptam amire vágytam.. (ők mind 60 kg körül mozognak, én 47 vagyok és 156 cm, a BMI-m pont megfelelő). Fogszabályzóm is van már egy ideje, eleinte imádtam, de most már azt szeretném, ha helyrejönnének végleg a fogaim és levenné a doki. Lesz új hajam, új szemüvegem, még egy-két új ruhát is veszek de valahogy a többi lányismerősömet szebbnek találom... szép szőke haj stb.. remek portfóliókat lehet róluk készíteni.. én világéletemben imádtam a fotózást, de mindig csak a kamera mögött álltam.. pedig egy csomó jó ötletem van hogyan szerkeszthetném photoshoppal is stb.. (nem átalakítani magamat, hanem egyfajta design-t köré..) de ez sose fog bekövetkezni.. :( És a mellem is olyan pici.

Miért?

18/L


2012. jún. 15. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpriviztelek!
2012. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne búsulj! :) a pici melleket szeretem! :) 21f

jah és én nem írok privit :D mert nem a melleid mérete miatt leszel "vonzó", hanem a belső szépséged miatt. ami akkor nem lehet, ha szomorkodsz ilyenek miatt... :\

2012. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szüleiddel milyen a viszonyod?
2012. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos gyönyörű vagy, és ne búsulj a pici mellek miatt, mert egy fiúnak nem az a lényeg

ha jópofa humoros tudsz lenni, akkor mindenki elolvadhat tőled:)

18/F

2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép lehetsz, de okos tuti nem...
2012. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked két problémád van.

1) Ahogy már írták, nem vagy egy észkombájn

2) Másokhoz hasonlítod magad

2012. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!