Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért tudja...

Miért van ez? Miért tudja irányítani egy ilyen aljas lány az osztályt és miért nem ismerik ki 6 év után?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok általában szókimondó és őszinte. Mindenkinek a szemébe mondom a tutit. De van egy osztálytársam aki viszont hazudik agyba fűbe manipulálja az embereket és kihasználja őket. Mégsem veszik ezt észre és nyalják a seggét és 1000 ember körbeveszi őt. Engem meg csúfolnak azzal hogy nincs mellem szval lényegtelen dolgokkal de ebbe a lányba nem találnak hibát. Engem nem néznek semmibe.
2012. jún. 15. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod éppen ez a probléma a mai politikában is!
2012. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen mindig az ellenkezőjét csinálják mint ami helyes lenne és nem azt ami előbbre vinné a dolgokat
2012. jún. 15. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz vele:) Nálunk is így van csak ott nem lány hanem egy fiú csinálja ezt.. 12L
2012. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz veluk! Egyebkent meg sok koran ero lanynak kesobb nagyobb eselye van arra hogy ido elott logni fognak a mellei.Amugy engem is cseszegettek.De ha tovabb tanulsz ez meg fog szunni.Jah es egyebkent a kis mell elonyet kesobb fogod elvezni.....es sok ferfnak pl az tetszik.Csak azert irok ennyit errol a jelentektelennek tuno dologrol , mert sok lanynak hasonlo problemaja van es onertekelesi problemakat okoz.Nalam is ez volt.De csak volt. :) Az ilyen manipulator szemelyekkel nem konnyu leszamolni.Kb csak ugy , ha nagyon okos vagy es keresztkerdesekkel arra birod, h kesobb belekeveredjen a sajat hazugsagaba. De pl. Az is elegge tudja az ilyen embereket bisszantani, ha valakire nincsenek befolyassal.Lehet teged ezert nem vesznek semmibe , mert nem allsz be a birkak koze.Ez kesobb is igy lesz, a felnottek kozott.Csak nagyobb tetje van....:/
2012. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es válaszolsó teljesen egyetértek és köszönöm a jó tanácsokat.nagykorunkba ezeknek sokkal nagyobb tétje lesz és akkor mit csinálok? most kell megerősödni és felkészülni ennél durvább dolgokra is :)
2012. jún. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!