Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy alvás közben felkeltetek és álmosan csináltatok valami értelmetlen dolgot, amire reggel meg később ébredés után tisztán emlékeztetek, de nem értettétek miért csináltátok éjjel azt?

Figyelt kérdés
Pl. képet levenni a falról, takarót átvinni az ágyról a szoba másik felébe, és ilyenek.
2012. jún. 16. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan már volt, hogy a telefon ébresztőjét úgy kapcsoltam ki, és aludtam tovább, hogy nem emlékeztem rá.
2012. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyen dolgokhoz néha a aludni sem kell. Kenyér a hűtőben, tej a kenyereskosárban. :(

Párom szokott alvás közben kimenni enni, próbálom róla leszoktatni, de ő nem emlékszik rá, csak otthagyja a csokis és egyéb papírokat az asztalon. Mással is előfordul, de az okát nem tudom.

2012. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fáztam és felvettem a felsőmet, amivel iskolába kellett volna menjek reggel. De emlékeztem arra, hogy felvettem, csak olyan volt, mintha az álmomban csináltam volna.

Olyan is volt, hogy felkeltem és felkapcsoltam a villanyt. Erre megébredtem és gondolkodtam, hogy most mivan? Kicsit fura érzés.

2012. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali kettőkor felhívtam édesanyámat, hogy mehetek-e suliba már, és hogy nem fogok-e elkésni. Elvileg még össze is vesztem vele, mert ő azt mondta, hogy feküdjek vissza aludni, én meg felháborodtam, hogy ő miért nem akarja, hogy iskolába menjek.
2012. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nevetni fogtok, de ezek az alvajárás, stb, agykontrollal akár meg is szüntethetők, de ssjnos, ma sokan azt mondják mindenre, hogy humbug, olyan tapasztalataim vannak az agykontrollal, hogy el sem hinnétek, erre mondják azt az emberek,: hogy micsoda véletlen! Nem, nem véletlen... pl: A vonzás törvénye, létező, működő természeti folyamat, tapasztalatból mondom..:))))
2012. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Rapesz: megtennéd, hogy bevonzol magadnak 60 millió forintot, és nekem ajándékozod?

Mivel neked működik, ezért ez neked semmibe sem kerül, nekem viszont jól jön. Köszönöm.

2012. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez ne marról szól, hogy a semmiből jön, minden... egyszerűen ha belevágsz valamibe, vagy ha vmire nagyon koncentrálsz sokat gondolsz róla, akkor a figyelmed megnyílik, sok mindent észreveszel, azzal a dologgal kapcsolatban, és hopp, jön is az ötlet.... ez nem arról szól, hogy a semmiből jönnek az anyagi javak... de Nem is tudom elmondani hogyan működik... egyszerűen működik és kész.
2012. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazad van Rapesz. Én is tapasztaltam már, hogy működnek ezek a dolgok :)

És hogy a kérdésre válaszoljak, velem nem igazán fordulnak elő ilyen dolgok, max felkelek, kirázom a takarómat, párnát, mert félek, hogy pók van az ágyamban. Ezt mondjuk tudatosan csinálom, mert betegesen félek a pókoktól :/

Egy haver meg múltkor házibuliban, mikor már aludtunk, egyszer csak felkelt és odahugyált a szoba sarkába xD Reggel meg égett a pofája :D

2012. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13/L kimentem éjjel a nappaliba, szüleim még ébren voltak. Kérdezték, hogy mit csinálok itt, én meg mondtam, hogy pisilni kell. És akkor bekísértek a fürdőbe... nem emlékeztem rá, csak mesélték. Égő volt hallani...
2012. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!