Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neked mi az életcélod? Számodr...

Neked mi az életcélod? Számodra mit jelent az élet? Mi tesz boldoggá? Mit akarsz elérni?

Figyelt kérdés
Sokan vagyunk, különfélék, mások. Ezért mások az álmaink is. Te mire vágysz?

2012. jún. 17. 19:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhová Porschéval járni, pl azzal menni vitorlázni a saját vitorlásomhoz.

(mindezek persze vetületei egy olyan életnek, aminél a jövedelemből mindez ki is telik)

2012. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
#18 Nem baj:) Nekem csak a hobbim okoz örömöt és szükségem is van rendszeres kockulásra, hogy az elmém egyben maradjon.
2012. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Régen annyi, de annyi álmom volt! És tényleg minden tekintetben csak azok voltak... és maradtak is. Aztán történt valami, ami kegyetlenül visszavetett, és onnan egyenes út vezetett lefelé. Nem tudom hol rontottam el, csak annyit tudok biztosra, hogy én vagyok az oka a jelenlegi helyzetnek. Beismerem én tehetek róla, nem tudok az árral szemben úszni, de vele együtt sem. Egyelőre feladtam, és csak folytatom a létezést, teszem amit kell. Majd ha új ingerek érnek, meglátom mit hozhatok ki ebből az egészből. :)


Az is gond, hogy kitűzök valamit, elérem azt, de az nem feltétlenül boldogít. Bármi, ami célként merül fel bennem később követelménnyé válik magammal szemben, ami megöl minden örömöt, mert kényszerré válik. Ha pedig nem teljesítek mindvégig maximálisan, akkor sz*r embernek érzem magam, ezért görcsölök mindenen. Félbehagyni pedig semmit nem lehet, mert az is felér a bukással. Akármit befejezek, később nem látom az értelmét. Felsóhajtok, hogy végre, ez is megvan, és várom, mikor ömlik még több híg széklet a nyakamba. Belefásultam mindenbe.


Tudom, nagyon hülyén gondolkodom, de ennyi jó válasz mellett kell egy ilyen fogyatékos is. :)

2012. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem fogyatékos válasz, ugyan már! itt nincs jó vagy jó válasz! És nagyon sok ember van, akinek már csak az álmodozás marad, mert se pénze, se lehetősége, se motivációja nincs a dolgokhoz, vagy pont hogy van, de mégsem boldogítja (mint ahogy Téged sem). Ezért egy álomvilágba menekül, ahol boldog lehet, ez pszichológia.


Félek, hogy velem is ez lesz, az utóbbi lehetőség. Hiszen én - ha nem is sokat - de értem el eredményeket, pl. régen minden álmom az volt, hogy egy országos versenyt megnyerjek, és az idén meg is történt! Akkor boldog voltam, de ez az öröm nem tartott ki két napig. Utána ugyanaz az általános boldogtalanság és elégedetlenség gyötört magammal szemben. Viszont azt elmondhatom, hogy biztos pontként ott az az eredmény, és hogy végleg ne keseredjek el.


Ne keseredj el Te sem! Nem szabad! Légy büszke magadra! Vagy ki nem ismer el Téged, hogy nem vagy elégedett? Légy elégedett saját magaddal :)

2012. jún. 18. 22:12
 25/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok a szép eredményhez! :) Azért egy országos első helyezés nem semmi teljesítmény! Legyél nagyon, nagyon büszke magadra, és a kitartásodra!


Én nem azért nem vagyok elégedett, mert nem ismernek el, hanem azért, mert elismernek, de szerintem alaptalanul. Egyáltalán nem vagyok olyan jó, és olyan okos mint ahogyan azt mondják (meg sem közelítem azt az idealizált képet). Ha olyan lennék, nem csücsülnék a béka segge alatt hat ásónyommal. :)

Most és itt őszintén bevallom, hogy már 20 éves vagyok, és semmi olyat nem tudok felmutatni, amit más szintén ne tudna. Sőt, azt is ki merem jelenteni, hogy 15-16 évesen talán érettebben gondolkodtam, mint most.


Sajnos, amíg nem fogadom el magam, addig soha nem leszek őszintén boldog, és elégedett. Azért a biztató szavakat köszönöm. :)

2012. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
a legjobb autóversenyző akarok lenni!ez a célom ez lebeg a szemem előtt!mondhatnám azt is hogy megakarok felelni az embereknek de ez nem így van!egyetlen egy embernek vagyis lánynak akarok megfelelni és ennyi ez az álmom hogy ezeket elérjem és akkor mindennem meglesz!Ha már a másodikat elérem már akkor is meglesz mindenem ;)
2012. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%
Azt hogy legyen erőm ez öngyilkosságra
2015. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Megtalalni onmagam
2015. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Élvezni az életet, plusz a szép izmos testem
2015. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!