Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most a barátnőm vagy sem vagy...

Most a barátnőm vagy sem vagy mi van?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki nem tudja elviselni ha nem csak vele barátkozok. Az egyik nap, elkezdte szekálni a másik barátnőmet, erre én rászóltam hogy ő sem tökéletes fejezze be, nézzen inkább magába. Erre ő, nekem esik, hogy én csak meg ne szólaljak.ráadásul viccelni sem lehet vele, mert egyből megsértődik, és azzal fenyegetőzik hogy be hívatja az anyját (pedig már hetedikes)!! Már a többi barátnőmet is nagyon zavarja a nagyképű viselkedése!! (A többi a barátnőm az ő barátnője is). Mit tegyünk?? Lécci segii!!

2012. jún. 18. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani, hogy idiótán viselkedik. Ha nem változtat egyszerűen csak szakítsátok meg vele a kapcsolatot. Nem kötelező a hülye embereket elviselni.
2012. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössziii :DD
2012. jún. 18. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Egyet értek, szerintem is ha nagyon zavar, hogy így viselkedik veletek, akkor szakítsátok meg vele a kapcsolatot. Mondjuk ha fontos Neked a barátsága és tényleg nagyon jóba voltatok, akkor én elmondanám neki, hogy hogyan érzek és hogy mi bántott a viselkedésében... aztán ha továbbra is hülye akkor menjen a maga útjára egyedül...
2012. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!