Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy szó szerint...

Miért van az, hogy szó szerint félek a munkától?

Figyelt kérdés
Mikor iskolás voltam kellett járni gyakorlatra és volt olyan hogy sírva mentem.Pedig szeretttek az emberek,kedvesek voltak velem.És pl ma is megyek új munka helyre és nagyon félek.Ideges vagyok,a gyomrom görcsől.Nemtudom mi vár rám,kedvesek lesznek-e,nem bénázok-e?Ilyen és hasonló kérdések merülnek fel.Nagyon rossz.
2009. júl. 6. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te az uj dolgoktol félsz,az uj környezettől.
2009. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem a munkától félsz, hanem az új környezettől és igyekezni akarsz megfelelni. Ez normális és minden emberben benne van, szóval ne aggódj!
2009. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem dolgozok de én is így vagyok ezzel. Félek iskolát váltani félek az egyetemtől. Én külön angol órára mentem mindig sírva, pedig írtó rendes tanárom volt. Autóvezetés órákon is mindig kikészültem, nem szerettem menni...hála az égnem már megvan a jogsim :P

Szóval szerintem is az idegen dolgoktól félsz, az ismeretlentől

2009. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetséges,viszont az is nagyon rossz amikor az van bennem,hogy "másnak mindig jobb" (szomszéd nője mindig zöldebb ugyebár)és sajnálom magam,hogy mennem kell dolgozni.és arra gondolok de jó lenne itthon lenni,vagy a haverokkal,vagy pihenni stb...pedig alapjába véve nem vagyok lusta ember,sőt szorgalmas vagyok melóhelyen is...csak félek,hogy kibeszélnek,lecikiznek (pedig nincs rá okom semmilyen szempontból)vagy ha valamit esetleg elrontanék akkor leszedik a fejem...ááá szörnyű :s
2009. júl. 6. 17:19
 5/5 bibi05 ***** válasza:
Szia ezzel én is így vagyok nekemholnap kell mennem csak nélam még az is probléma hogy spanyolban élek és keveset beszélek nincs olyan szókincsem szóval félek ilyenkor enni inni nem tudok ááá de jó lenne nyugodtan odaállni a "leendő" főnök elé azért megírhatnád hogy ment egy kicsit talán én is megnyugodnék.Köszi és biztos megállod a helyed
2009. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!