Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Általában izgulok emberek...

Általában izgulok emberek között. Látom, hogy legtöbbször megnéznek a csajok és sztem jóképű vagyok, de itt megáll a tudományom. Mit lehet tenni ha túlságosan félsz kezdeményezni? 21/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Jó kérdés, szerintem menj fel a gyakorikerdesek.hu ra és ott kérdezd meg, biztos van aki tudja.
2012. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ugyanez a szitu...

ismeretlen csajokkal nemtudok mit kezddeni....csak baráti körbol voltak mindig barátnőim.

sok kérdést tettem már fel itt, és aztmondjáák, legtöbbször, hogy semmitnemkell tenni, csak ha rámosolyog, visszamosolyogsz, stb stb szemezel vele, iylenek ,aztán ha bulihelyen vagy, akkor később odamész hozzzá, és semmitnemszolsz, csak elkezdetek táncolni....utánna meg már csaknyit majd valaki párbeszédet..:D

még nem probáltam, de kifogom élesben egészbiztos :DDD

2012. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Több vért a p***edbe és mission accomplished azta rézfántütyülő kisangyalát, mi vagy férfi vagy kockásfúlú nyúl?

Nem azért lettél az aki vagy, hogy rinyálj hanem azért, hogy küzdj, hogy te légy a domináns és legfőképp, hogy te tudd mikor mit kell csinálni. Minden ott van a fejedbe születésed óta csak tudd előhozni.

2012. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt eredményezte a kötelező katonaság eltörlése ... -,-*
2012. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért is megnézhetnek a csajok, mert hót hülyén nézel ki! Ebből, meg hogy szerinted jóképű vagy(eszem-f@szom megáll), még nem következik hogy valójában is az vagy.


Ha túlságosan félsz kezdeményezni, akkor NE KEZDEMÉNYEZZ!

2012. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!