Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » JÓKÉPŰ férfitársaim! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JÓKÉPŰ férfitársaim! Ti is éreztétek már úgy, hogy a nő amiatt nem mer összejönni veletek hogy túl jónak tart?

Figyelt kérdés

Mert attól tartok, hogy a legtöbb nő úgy minősít egy helyes pasit, hogy az úgysem maradna meg mellette mert rengeteg másik nőnek kell és inkább össze sem jön vele emiatt. Szóval? Tapasztalatok?


Természetesen nők (NORMÁLIS) kommentjeit is szivesen várom!



2012. jún. 16. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen, te annyira jó vagy, hogy az már taszít.
2012. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Még a jónál is jobb vagyok. Erre mérget vehetsz!
2012. jún. 16. 21:17
 3/24 A kérdező kommentje:
Kb. így nézek ki: [link]
2012. jún. 16. 21:22
 4/24 anonim ***** válasza:
Kb? Te vagy maga az isten, és nem teszel fel képet? legalább elküldöd privátban? ha olyan jó vagy, legyen már mire masztizni!
2012. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Értelem vagy felsőfokon. Igen, KB. Azaz hasonlítok rá. Masztizz Alec képére és ne az enyémre. Akit akarok, azt én személyesen kielégítem úgy hogy élete végéig könyörög, hogy visszajöhessen hozzám :-)
2012. jún. 16. 21:43
 6/24 anonim ***** válasza:
Istenem, te nem értesz. Pont azért írtam: ha olyan jónak tartod magad, akkor miért nem mersz saját magadról képet feltenni?
2012. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem sajnos ez nem így van... Lehet, hogy az eszünkkel tudjuk, hogy nem mindig "életbiztosítás" egy nagyon jóképű pasi, de emiatt hidd el mégsem vagyunk képesek lemondani róla! Inkább a személyiségeddel van a gond... iszonyú nagyképűnek tűnsz, az pedig olyannyira taszító, hogy a kutyát nem érdekli hogy nézel ki... bocs!
2012. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

:)

Direkt nem válaszoltam.

Már a kérdésben is benne volt, hogy egoista bunkó vagy, és a kommetjeid is egyre lekezelőbbek, agresszívabbak.

a képet meg csak ki akartam csalni belőled, kedves Gildroy Lochart.

És a válasz: Olyan lekezelő vagy (a képen lévő csávó jóképű, de láttam már ilyet, nem estem le a székről)hogy sikítva rohannék el a közeledből.

Kérted, megkaptad, remélem boldog vagy. :)

2012. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem.

Legyek akármilyen, de egy normális lány hogy lenne képes elsőre megmondani, hogy "túl jó vagyok neki"?

2012. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sehogy. A kedves kéredző normális válaszokat vár,de ő maga olyan édes, hogy a moderátorok a saját komplettjeiből is töröltek. Gondolhatod, milyen a való életben.
2012. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!