Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgyérzem szerelmes vagyok egy...

TheDarkGirl kérdése:

Úgyérzem szerelmes vagyok egy anime karakterbe, Sasori-ba a Naruto-ból. Már jópáréve animés vagyok, de most ez tök fura. Normális ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Őtt is Sasori:

Kicsit egyedül is érzem magam mostanában,folyton csak rajzolok meg zenéthallgatok és arra gondolok,hogy kár,hogy Sasori nem élő személy. normális eez? 15/L



2012. jún. 23. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Énis szerelmes vagyok Rias Gremory-ba , barátnőm még conon Riasnak öltözöttbe ^^ othonmeg ..(+18)
2012. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nekem Usui tetszik a Kaichou wa Maid-samaból :) Nem szerelem, de nagyon tetszik. :) Kár, hogy nem igazi. :D
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Persze, hogy normális én ugyan így vagyok Gaara-val (Naruto) De Sasori se rossz. :P Csak nyugi ezen ne rágódj, ilyen szerintem már mindenkivel történt.
2012. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem Sasorit de a Naruto-ból sokkal inkább rajongok Hidan-ért xD, de az örök kedvenceim pedig Grell és Sebastian a Kuroshitsuji-ból, és Okumura Rin az Ao no Exorcist-ból :DD szóval ne problémázz nincs ezzel baj :D
2012. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A 36/nő-höz az lenne a válaszom hogy maga túl öreg ehez és maga még a tv macira masztizot xD
2012. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én is Sasoriba estem bele <3 :d

A falamra is felfesetettem,folyton Őt rajzolom mindenhova,sőt,facebookon a nevem is Sasori Akasuna o.O

Teljesen belezúgtam o.O És cosplayezni fogom conon :D

Előtte Otaniba zúgtam bele XDDDDDDD

De..Sasorii <3 a legjobb <3 <3 <3 Sz'al nem vagy egyedül :)

2012. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Anikacska válasza:
Én Deidarat szeretem :P <3
2013. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Deikiyo válasza:
Persze hogy normális! :) Én Deidarába vagyok bevallom! XDD *--*
2014. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!