Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIÚK! Titeket nem zavar ha...

FIÚK! Titeket nem zavar ha egy lány szemüveges? :o Most kaptam szemüveget és szerintem csúfít :c 14/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem pl. nem jönnek be a szemüveges lányok.
2012. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A szemüveg miatt ne izgulj!

A szemüveg is egy kiegészítő,nem muszály hogy állandóan rajtad legyen (reméljük),és nagyon sok fajta van belőle azaz lehet olyat is venni ami biztos hogy előnyös mármint jól is mutat.Nekem volt már több szemüveges barátnőm is elmondanám hogy sok csajnak jól is mutat,csak tényleg olyat kell választani ami tetszik.Én is szemüveges valamennyire én addig jártam a boltokat és mentem mindenkinek az agyára amíg megt nem találtam a tökéletes szemüveget. :)

Üdv!

2012. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vannak olyanok is sokan, akiknek kifejezetten jól áll a szemüveg. Sőt szerintem mindenkinek jól állhat csak meg kell találni a megfelelő fazont. És lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy csúfít :)
2012. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

most mond rá hogy csúnya. mond!

képtelenség :D:D

2012. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint mondták, a szemüveg gyakran akár még szépíthet is :)

Szerintem ne izgulj ezen, ha csúf vagy, arról nem a szemüveg tehet (boccs...)

2012. jún. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar :) Van aki szemüveggel sokkal jobban néz ki mint nélküle :)


Mutatsz képet, hogy hogy áll?

2012. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól választod meg, még öltöztethet is.
2012. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!