Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érhetném, hogy más...

Hogyan érhetném, hogy más legyek, mint mások?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem vagyok csúnya(sőt)de mindig irigykedek,ha egy nagyon szép lányt látok,hogy miért nem vagyok olyan,mint ő.De rájöttem,ha olyan lennék,akkoris lenne bajom magammal,senkise hibátlan.Viszont szeretnék,más lenni,egyedi,hogy nem mondják rám,hogy tucatnő vagyok.Nem csak egy lány akarok lenni,aki nem néz ki rosszul,hanem más.Ezt mivel lehet elérni?
2012. jún. 28. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Azzal, ha meg mered mutatni önmagadat a beszédedben, viselkedésedben, hobbidban, göncökben :) A hangsúly a 'önmagad'-on van. Pl. ne vegyél meg egy ruhát csak azért, mert éppen divatos. Mindig maradj hű magadhoz.
2012. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!