Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy népszerűbb...

Mit tegyek hogy népszerűbb legyek? Hogyan érhetném el hogy szeressenek velem lenni?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim,és jóba vagyok az osztálytársaimmal is,de nem hívnak sajnos el buliba vagy valahova.Szeretném ha engem is hívnának.
2007. dec. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel én is így vagyok. Próbálj közeledni feléjük, beszélgess velük, legyél kedves. Bár nekem nem jött be, próbáld meg, hátha a te oszttársais mások.
2007. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

azokkal barátkozz, akik a buliznak, szal a népszerűekkel, ne a kis stréber köcsögökkel. próbáld utánozni őket, persze nem mindenben, mert akkor lenéznek, csak a határozottságukat meg ilyesmit. legyél ápolt, ügyelj az öltözködésre, talán egy kicsit kurvás is lehetsz, ha lány vagy.:D és legyél tájékozott hogy lehessen veled dumálni, viccelődj, de ne játszd túl, mert az már idegesítő. legyél kicsit beképzelt. ezekkel népszerű lehetsz, de a népszerűség nem egyenlő azzal, hogy sok ember szeret, és ráadául könnyen lehet hogy két szék közül a pad alá esel...

egy másik tipp: miért nem hívod el te őket? nem valószínű hogy nemet mondanak (legfeljebb nem mennek el:D) biztos értékelni fogják a kedveséged. pl menj el a mostani barátaiddal szórakozni valahova.


és ne feledd, nem csak az osztályban vannak veled egykorúak. a legjobb barátaim általában nekem se az osztályomból kerültek ki.

jahh és ami nagyon nem megy azt ne erőltesd.:)

2007. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Kihez vonzódnak az emberek? A vidám, határozott, kedves és (legalább valamennyire) értelmes emberekhez. Van akinek ez alap adottsága. Ilyen a személyisége. Ők azok akik körül látványos udvartartást láthatsz. Hidd el, ők más módon fizetik meg a népszerűség árát. Nem érdemes irigyelni.

A csinált népszerűség múlandó és fárasztó, ne törekedj rá.

Ne akarj "valamilyen" lenni. Akarj önmagad lenni!!

Csináld a saját életed. Ne várd, hogy mások hívjanak. Hívj te embereket magadhoz. Csinálj te bulit, szervezz te közös programot.

2007. dec. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
Ha már eddig is sminkeltél, akkor próbálj ki valami merészebbet, ha pedig nem hát rajta. Barátkozz!! Ez az egyik legfotosabb dolog! Vagy nézd meg más népszerű csajok/pasik mit csinálnak a ennek érdekében!
2009. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmit
2020. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!