Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rég óta fogadok az interneten...

Rég óta fogadok az interneten az unibetnél viszont az utóbbi időkben folyamatosan lekorlátoz mikor nagy tétekkel akarok fogadni pl 200. 000 létezik olyan fogadóiroda amelyik nem ilyen és hagyja hogy annyival fogadjak amennyivel csak akarok?

Figyelt kérdés
Mert ez nagyon kiábrándító.
2011. jún. 6. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megteheted, hogy ilyen nagy téttel fogadsz, én nem kockáztatnék ennyi pénzt.

Azt próbáltad, hogy többször megfogadod ugyanazt kisebb téttel? Lehet olyat egyáltalán?

Az oldalnak már írtál, hogy van-e speciális szabály erre?

2011. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát hogy elbukjam azt én sem engedhetem meg magamnak.de nyerni jó:)

egyébként már én is gondoltam arra amire te de nem lehet.a szabályzatról meg annyit hogy kisbetűs rész mindenhol van.úgy tűnik hogy nem szeretnek pénzt bukni ezért csinálják.és ahogy hallom nem én vagyok az egyedüli aki így jár

2011. jún. 6. 12:22
 3/3 niwinehw válasza:

Ha tök véletlen még azóta is megvan a problémád, akkor:

A Bet365-n ha eléred a maximális megjátszható és/vagy nyerhető összeget, akkor a fogadás megjátszását továbbítják egy bet365 munkatárshoz, aki elbírálja, hogy megjátszhatod-e annyiért.

Ez nagyjából 5 másodperc alatt történik meg és nekem eddig 100%-ban elfogadták.

És nem kis összegekben fogadtam. ;)

Mellesleg az oldal rohadt jó.

2013. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!