Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért utálja a homoszexuálisokat és transzszexuálisokat?

Figyelt kérdés
A legtöbb esetben ez nem olyan mint a cigánygyűlölet,hiszen nem ártott az embernek semmit,mégis ellenszenvet vált ki belőle.Én leszögezném hogy nem vagyok sem homo- sem transszexuális de érdekelne,hogy honnan fakad ez az utálat.
2012. jún. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
undorítónak találják
2012. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

szerintem szánalmas az,hogy az emberek ilyenekkel foglalkoznak és elítélik..

túl unalmas az életük és ezért a máséval foglalkoznak.

2012. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok ember, aki elégedetlen a saját életével is, valószínűleg azért találja undorítónak őket, mert természetellenes, amit csinálnak. "Egy férfi legyen férfi, egy nő legyen nő".
2012. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mert az emberek többsége nem fogadja el a másságot
2012. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak a kultúrálatlanok utálják őket, akik, nem tudják elfogadni az önmegnyilvánítás ilyen formáját, hisz ez "más" mint amit megszoktak.
2012. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%

Azért, mert leragadtak valahol a középkorban. Nem vagyunk egyformák. Azt hiszik, az a normális, ami amit ők csinálnak othon. Ami attól eltér, az már bűnös.

Én személy szerint kedvelem őket, van egy-két meleg és leszbi ismerősöm. Ugyanolyan normális emberek. Sőt... Nagyon bírom bennük, hogy a másságukat sok humorral élik meg, nem tragédiaként élik meg, hanem még humorizálnak rajta, hogy ezt kapták a sorstól és elfogadják azt ami van. Szerintem ehhez a melegüldözéshez a vallásnak is nagy szerepe van.

Ja, lány vagyok és hetero.

2012. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem minndenkinek szíve joga hogy mit és kit választ társnak az életében. Az emberek utálatal vannak teli és haragal. Sokan nem képesek elfogadni mások életét mert a sajátjukal sincsenek megelégedve. :)
2012. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!