Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy újra jóban...

Bratilla kérdése:

Mit tegyek, hogy újra jóban legyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki általáno iskolában szinte végig a legjobb barátnőm volt. Nagyon aranyos volt, önzetlen, és tényleg minden hülyeségemet megbocsátotta. 8. osztály körül azonban valami megváltozott. Továbbra is jóban voltunk, de ő egyre közelebb került a "ribancos" tinilányokhoz, és hát megváltozott. Nagypofájú lett, iszik, és még sorolhatnám. Egy gimibe járunk, de más osztályba, és nem tartjuk a kapcsolatot. Néha köszönünk egymásnak, de olyan is van, hogy csak elfordul, mikor meglát. És hát osztálykirándulásuk volt, amiről elég durva dolgokat hallottam vissza, hogy mit művelt ott..

Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek, hogy ismét közel kerüljünk egymáshoz? Mert nagyon hiányzik az a kedves, vicces lány, akinek megismertem.De a baráti köre megváltoztatta.. rossz irányba.

(Mellesleg korábban azt mondta, nagyon nem tetszik neki azoknaka lányoknak a viselkedése, akikre most meg hasonlít..)

A segítséget előre is köszönöm! :)


2012. júl. 4. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és most lenne osztálytalálkozónk, de rajta kívül csak pár ember lesz, és pont ezek a beképzelt, undok libák, akikkel most jóban van... Szerintetek el kéne mennem?
2012. júl. 4. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Csakhogy ő már nem az a "kedves, vicces lány" akit megismertél. Ahogy írsz róla, te is tudod, hogy nem jó amit csinál... Szerintem inkább felejtsd el ezt a balhés lányt, keress új barátokat, akik tényleg normálisak. Ja és ha az osztálytalálkozón nem lesz olyan ember, akivel színesen beszélgetnél, akkor ne menj el!
2012. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tudom, hogy nem jó amit csinál, és rosszul érzem magam miatta. Mindig gyötör az érzés, hogy segítenem kellene neki, mielőtt tényleg tönkreteszi magát. Biztos, hogy magától nem lett volna ilyen, és jó lenne, ha visszatalána a régi önmagához. Teljesen tanácstalan vagyok.

2012. júl. 4. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már sose lesz olyan, mint régen. Elhiszem, hogy aggódsz érte...de biztos senki sem kényszerítette, hogy ilyen legyen. Mondom, az lesz a legjobb, ha keresel új barátokat! Ne hagyd, hogy ez a lány "tönkre tegye" az életedet.
2012. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak olyan rossz, mert 8 éven keresztül ő volt a legjobb barátnőm, és most meg teljesen elszakadtunk, még a neten sem beszélünk soha.

De köszönöm a válaszodat, sokat segít, hogy mások is leírják a véleményüket!

2012. júl. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!