Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összevesztünk. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összevesztünk. Mit csináljak h újra jóban legyünk?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. van egy srác (18 lesz) aki nagyon teccik. közel egy éve ismerjük egymást, régebben nagyon jóba voltunk, minden nap 6-8 órát beszélgettünk vagy msnen vagy élőben. dee volt egy időszak, amikor eléggé eltávolodtunk egymástól, én nagyon szeretném őt megszerezni magamnak, dee nem tudom, hogy mit csináljak... ma rámírt msnen h mért szőkítettem ki hajam, mire én írtam h "zavar?" nem akartam bunkó lenni vele meg semmi, csak így jött:/ és eléggé összevesztünk rajta, megbántott a szavakkal, amiket mondott... és úgyérzem, énis túlreagáltam az egészet, mindegy...az a lényeg h egyáltalán nem vagyok benne biztos, h ezek után szóba akar állni velem, mégis szeretném, ha lenne köztünk valami:$$$
2010. ápr. 2. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond neki h megdug6 a többi már jön magától :)
2010. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel és kérd meg,hogy találkozzatok,mert szeretnél beszélni vele.Én a helyedben mindenképp személyesen beszélnék vele.

Mondd el,hogy úgy érzed túlreagáltad a dolgot és nem akartad megbántani,s ha ez mégis megtörtént nagyon sajnálod.


A lényeg,hogy őszintén mondd el mit érzel!

15/L

2010. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezt a két kérdést is te írtad ki:


- Elege lett belőlem a pasimnak, ezért elhagyott. Ilyenkor ha fűzném őt, azzal rontanék a helyzeten?

- Miket mondjak az exemnek, hogy bocsásson meg nekem és jöjjön vissza hozzám?

2010. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!