Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor mondják, hogy legyek...

Sokszor mondják, hogy legyek megelégedve önmagammal mert csak akkor fognak mások is megkedvelni ha elsősorban magammal békülök ki. De mit tudnék csinálni ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Mivel érhetném el, hogy ne utáljam magam ennyire? Szinte semmi nem tetszik magamon, legfőképp az arcom de azt szeretném tudni hogyan tudnám magam elfogadni...:(
2012. júl. 4. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez részben igaz, de az is segíthet, ha a barátaid elfogadnak, és tőlük kapsz pozitív visszajelzéseket, mert akkor jobban el tudod magad fogadni.

Nem írtad, hány éves vagy, de lehet, hogy idővel ez majd változik. Nekem is volt egy időszakom, amikor nagyon csúnyának láttam magam, de ezt teljesen elmúlt, most meg vagyok elégedve:)

Ha gondolod, privátban küldhetsz magadról egy képet, és elmondom a véleményemet, és azt, hogy szerintem mit változtathatnál magadon:)

Ritkán van, hogy valakinek tényleg csúnya az arca, de sminkkel még azon is rengeteget lehet segíteni. Megpróbálhatok segíteni, hogy mi lenne neked az előnyös, de utánanézhetsz te is, hogy milyen smink és frizura állna neked jól:)

2012. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez főként úgy érzem önbizalomhiány miatt van. Hogy nem bízol meg magadban, és ennek megfelelően nem is vagy megelégedve magaddal. Növeld meg az önbizalmad, például tűzz ki magadnak kisebb célokat amiket el tudsz végezni, és ettől majd más színben fogod látni a világot! (:
2012. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!