Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki nagyon nincs megelég...

Ha valaki nagyon nincs megelégedve az arcával, akkor az megoldásként korrigáltassa azt plasztikai sebésszel? Te megtennéd?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok kibékülni az arcommal.

Szeretnék olyan kicsi, fitos orrot és hozzá egy picivel teltebb ajkat.

De akárhányszor próbálom sosem megy az elfogadás.

Sokat gondolkozok azon, hogy tényleg elmenjek-e plasztikáztatni, hogy elégedett legyek az arcommal.

De nem tudom ezt sem eldönteni 100%osra.


Ti megtennétek?


Sajnos az a baj, hogy mikor elfogadom magam úgy ahogy vagyok akkor megyek az utcán és látom azt a sok szép lányt, akikben mind meg van az amit én szeretnék. És ilyenkor újra elmegy minden önbizalmam, meg kedvem.


Barátom sem volt még, bár ha lesz akkor meg azért fogok rettegni, hogy biztos elhagy egy szebb lányért, vagy csak amolyan pótlék vagyok, mert jobbat nem talált magának.

De ha találna, akkor tuti, hogy elhagyna.

Én meg nem akarok csak pótlék lenni. Ezért inkább nem vagyok érdeklődő senki iránt.



Ti mit csinálnátok?


Tudom,hogy senki sem tökéletes.

De nem is más miatt szeretném megcsináltatni, hanem magam miatt.


2011. júl. 11. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne plasztikáztass. Próbáld meg elfogadni magad, ahogy vagy, lehet hogy valaki pont úgy szeretne kinézni mint Te! És ha valaki igazán szeret, akkor nem azért fog szeretni mert olyan az arcod, mint a ma szépnek titulált lányoknak, hanem azért amilyen vagy! 27/F
2011. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak annyi a bökkenő, hogy mindenki a külsőt nézi először a belsőmet pedig nem látják, szóval már is mínuszban indulok.
2011. júl. 11. 23:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
csináltass magadnak új frizurát, vagy műkörmöt vagy valamit amitől kicsit büszkébb leszel magadra, mosolyogj sokat, hogy felfigyeljenek rád, hidd el, máshogy fogod magad látni te is, ha nem meséled be magadnak hogy nem vagy szép!
2011. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akármit csinálok magamnak vagy veszek magamnak nem jó úgy sem. Mint írtam, visszakerülök ebbe az állapotba. Annyiszor próbáltam másképp nézni a világot, mindent, de mindig ugyanoda jutottam ahonnan a part szakadt.
2011. júl. 11. 23:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felejtsd el a külsőd, sportolj, keress valami hobbit, szerezz barátokat az interneten.Kérhetek rólad egy képet?
2011. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Fiú vagy, vagy lány?
2011. júl. 11. 23:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiú. Én vagyok az első válaszoló is.
2011. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

És nem használnád fel semmire ?:-D

Nem bízok az ilyenekben. De gondolkozok rajta.

Amúgy cask olyan képem van amiben napszemüvegben vagyok

2011. júl. 11. 23:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom fel semmire,csak érdekel hogy hogy nézel ki:)
2011. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát ok akkor küldök
2011. júl. 11. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!