Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szól valami, ha egyedül vagy...

Szól valami, ha egyedül vagy otthon?

Figyelt kérdés
Én tök hülyén érzem magam, ha csend van, más is van így ezzel? Nem tudom, miért van ez az érzés, más is tapasztal ilyet? Vagy számítógép, vagy rádió, vagy TV mindenképp be kell hogy legyen kapcsolva...
2010. jan. 7. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én fordítva vagyok. sokszor nem kapcsolok be semmit, mert így teljesen ki tudok kapcsolni és kinyílik a világ. :)
2010. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen iközben nézem egyedül a gyakorikérdések.hu-t Megy közben a dadus:D
2010. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig megy a zene. Vagy ha nem zene, akkor filmet nézek! Paranoiás vagyok, hogy betörnek és inkább mindig bömböl valami, hogy semmit se halljak.. :D
2010. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szeretem a csöndet. Nem félek tőle, kellemes. Hallom közben a gondolataimat.


Manapság nagyon sok ember fél a csendtől, és mesterséges zajokkal veszi körül magát, hogy ne kelljen gondolkodnia. Én is ezt teszem, amikor pl porszívózom. Olyankor csak hadd üvöltsön a zene, üvöltök én is vele együtt, és közben nem arra gondolok, hogy utálok porszívózni. :-)

2010. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rammstein vagy Pendulum esetleg Basshunter

amihez épp kedvem van :)

amúgy a gép mindig búg

2010. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
üvölt a nightwish, közben én is nyomom az áriát hehe
2010. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, a szomszéd... Hogy: kapcsolt már ki azt a qrva zenét!!:D
2010. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zene nélkül megörülööök de az csak akkor jó nekem ha valamit cisnálok.

De acsendet is imáádom de csak ha egyedül vagyok és úgy elvagyok ülök vagy macsekkal kutyával vagyok és olyankor jó tud lenni vagy tűz mellett. de köztes állapot ne legyen :D vagy üvöltsön a zene vagy csend :D 16l

2010. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor ha egydül vagyok itthon, mindig megy valami, mert megbolondulok a csöndben. Ha gépzek, akkor általában rádiót szoktam hallgatni, hogy annyival is kevesebb energiát pocsékoljak (tv).
2010. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen: serceg a toll vagy a ceruza.
2010. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!