Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha sokat vagyok egyedül...

Ha sokat vagyok egyedül otthon, abba bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Újabban szinte állandóan itthon vagyok. Sportolok meg minden, de mégse érzem a sportot igazán magaménak, mindig jobbnak tűnik az amit más csinál. Nincs túl sok hobbim. Úgyhogy sokat vagyok itthon, és úgy érzem, kezdek megőrülni. Valahogy népszerűbb is akarok lenni, de nem megy, és ez még jobban frusztrál, hogy senkinek nem vagyok elég fontos. Állandóan az élet és az emberiség nagy kérdéseiről gondolkozok. Egyszerűen felőröl a tömény semmittevés. És az a kérdésem, hogy ez meddig fajulhat és mik a tünetei? Újabban azt veszem észre, hogy képtelen vagyok dönteni, még a legegyszerűbb dolgokban is, amivel sok stresszt okozok magamnak. És egyre furábban gondolkozok, egyre kevésbé érzem magam vidámnak és élettelinek és egyre agresszívabb vagyok általánosságban.
2009. dec. 2. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan helyzetben vagy, mint én, ez alapján, ahogy leírtad. Én már bele őrültem ebbe.
2009. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem lehet beleőrülni, mert idén még csak háromszor-négyszer hagytam el a lakást állásinterjú miatt. mondjuk ha internet se lenne, akkor lehet hogy elfajulna.
2009. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Olvassatok! Nehogy már unatkozzatok! Annyi könyv van, amit érdemes elolvasni.
2009. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Este menj le sétálni, nézz meg egy nevezetességet... Nem tesz jót ez a lelkednek az biztos. Egyébként iskolába / munkába hogyhogy nem jársz?
2009. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek itthon egyedül lenni. Szinte egyedül élek.
2009. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig itthon vagyok. Pedig állítólag most kéne eljárnom bulizni szívni dugni stb.. Boccs de ezt nem bírtam kihagyni.. Szóval én még sportolni sem járok el, mert porc leválásom van és így elég gáz. Amúgy én barmi sok könyvet olvasok, baromi sok kreatív dolgot csinálok, lehet hogy nem sikerül, de legalább megpróbáltam (értem ez alatt: gyöngy fűzés, ruha/kulcstartó/párna varrás, fonás stb.) Meg itthon szoktam smink leckéket venni youtube-ról, így már az is tök jól megy, szoktam plakátokat csinálni. Tök jól el tud menni az idő és közbe fejleszted saját magadat is. :) Mostanában már az a vicc, hogy totál el vagyok foglalva és nincs időm mindenre.. Amikor egész nap itthon ülök.. Nem olyan gáz ám ez, csak fel kell találnod magad.
2009. dec. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is otthonülős típus voltam, a családtagokon kívül másokkal csak a suliban beszélgetek.

Én programozok, gitározok, sétálok, biciklizek, olvasok, néha kondizok idehaza.

A hangulatom nekem is hasonló, stressz, frusztráció, agresszivítás, ...

Sokszor jó lenne egy kis társaság, de nem vagyok valami nagyon társas lény. Esetleg egy barátnő sem ártana, de az mission impossible...

Most már ott vagyok, hogy egyre többet iszok. A héten kaptam egy üveg vodkát, és mindennap megiszogatok belőle valamennyi, van hogy suli előtt is, és úgy tántorgok be a suliba... amúgy ha van pénzem, a negyedét-felét mindig elsörözöm vagy cigire költöm. Te ne süllyedj le idáig!

2009. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Dettó.

Én is próbálom elfoglalni magam, gitározok, blogolok, dalszöveget, verseket írok és rengeteget gondolkozok. Szinte állandó jelleggel. Filozofálok. Ezzel az szokott lenni a gond, hogy nem értik az emberek a gondolataimat. Vagyis, a kortársaim, mondjuk így.

De ez Nekem így jó. Csak ügye, amikor arra kerülne a sor, hogy végre mozdulhatok itthonról, és akkor társaság, néznek rám, mint a hülyére, és mondom magamban: Hogy na, Ő sem érti. És akkor elnézést kérek, hogy így fogalmaztam.

Mindenesetre, ha már otthon vagy, akkor tényleg, élvezd, és ne mond azt, hogy "Ma megint nem csináltam semmit." Vagy, mozdítsd a társaságot. Sajnos az enyémet nehezen lehet, de semmi sem lehetetlen. ^.~

14, lány.

[elnézést, ha hasztalan voltam.]

2009. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én javasolnék egy kis állatkát, ha kedveled és ha feltudod nevelni.PL a kutyát sétáltatni is kell,máris célja van annak, hogy kimozdulj.Egy kis állat, törődést, szeretetet igényel,így nem kizárólag töprengéssel töltöd az idődet.Ez csak egy javaslat, de sok egyedül élő embernél működik.
2009. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én, ha sokat vagyok egyedül otthon, akkor előbb-utóbb sírósabb leszek. Emlékszem, amikor beteg voltam, egész héten bezárkózva, négy fal közt éltem, és minden nap elsírtam magam valami hülyeségen :D Aztán a közösség mindent megoldott.

Fontos, hogy legyenek barátaid. Másképp nem megy. Szerintem kezd ezzel.

2009. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!