Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék újra magabizto...

Bogee123 kérdése:

Hogyan lehetnék újra magabiztos? PLS help, nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nem olyan rég tök magabiztos voltam, de kaptam egy durva kritikát és azzal emésztettem magam. Egyre jobban utálom a külsőmet, pedig nekem kevésszer volt önbizalomhiányos korszakom..:( Mit tudnék csinálni, hogy visszaszerezzem az önbecsülésem? ELőre is köszi! 14/L
2012. júl. 5. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az önbecsülés egy ravasz dolog, mert csak kicsit múlik rajtad, és legalább annyira a környezeteden. Ellenben a környezetedet Te válogatod meg! Afelől ne legyen kétséged, hogy bármennyire is istennő vagy, mindig akad majd, akinek nem tetszel, vagy nem jössz be, esetleg csak spontán bántani akar. Ha ennek tudatában vagy, akkor nem tulajdonítasz neki akkora jelenséget. Ha mindenki csak bánt, na úgy már nehezebb ... Az már nem a gyakorikérdések szintű probléma volna.
2012. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) igazából egy-két ember bántott meg nagyon...és mindig félek, hogy nem vagyok elég jó. Sztárokhoz hasonlítgattam magam és teljesen elértem, hogy utáljam a külsőm:|..
2012. júl. 5. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A sztárok semmivel nem jobbak, mint a nem sztárok. Ha emberileg eléred, hogy szeretnek, szépnek látod magad. Ellenben sokan azt csinálják, hogy mindenkinek meg akarnak felelni, és még emellett bunkókat választanak, és nekik is próbálnak megfelelni... és óhatatlanul kapják a pofonokat (szóban) Tényleg nem tudok jobbat tanácsolni, mint hogy válogasd meg, kikkel vagy. És azt, hogy azért, mert valaki egyszer kritizál, még ne írd le automatikusan. Azért mérlegelj, ki mit, miért mond. Nehéz persze így ismeretlenül megítélni az egészet.
2012. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisiskolás koromban állandóan bántottak a nagyok. Nem fizikailag, csak állandóan összenevettek mögöttem meg mondták hogy, "Hogy néz már ki?!" meg ilyenek. Nagyon sok időbe tellett, míg úgy gondoltam hogy nem kell nekik hinnem ( és már egész jól ment az önelfogadás) Egészen addig míg pár hónapja 2 egymást követő napon azt nem mondták nekem VADIDEGENEK, hogy csúnya vagyok. Utána megint a padlón voltam, de most egész jól vagyok, bár még híján vagyok az önbecsülésnek :))))


De van előnye is:

-Biztos lehetsz hogy a férjed nem a külsődért fog elvenni:)))

14/L

2012. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igyekszem megfogadni:)..linkeljek képet magamról?
2012. júl. 5. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze! De ha utána kritikát is kapsz, és attól elmegy az önbizalmad, kikapsz! :D
2012. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!