Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem csak kihasznál! Mit...

Úgy érzem csak kihasznál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Az elmúlt évben nagyon sokat voltunk együtt mindig együtt tanultunk, és az iskolában is egymás mellett ültünk. Most hogy itt a nyár és nincs olyan sok tanulni való nem hív át nem beszélgetünk, még facebookon sem ír rám. Persze mikor múlthéten kémia tzt írtunk áthívott tanulni, mert ő nem érti. A matek, fizika, föci tzket, röpdogákat mindig rólam másolja le, de bioszon, és kémián nem mellette ülök azokból írt már kettes, egyes tzket. Úgy érzem csak kihasznál. Az év végi átlaga ugyanolyan lett mint nekem, csak én bioszból meg kémiából is ötös vagyok, ő viszont hármas. Mikor elkezdtünk barátkozni azt mondta, hogy én vagyok az egyetlen igaz barátja. Beszéltem a volt barátnőivel kiderült, hogy az összesnek ezt mondta. Mióta vele barátkozom szinte az összes barátomat elvesztetten, és nagyon megváltoztam. Mit tudnék kezdeni hogy visszaszerezzem a barátaimat, és valahogy (hogy is mondjam) elhidegülni tőle.

U.i.:Bocs hogy ilyen hosszú lett a szöveg. Próbáltam érthetően, tömören fogalmazni néhol nem sikerült.

14/L


2012. jún. 11. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátaidnak mondd meg, hogy rájöttél mekkora idióta vagy, és elcseszted, és hogy ne haragudjanak, és megint velük szeretnél lenni bla bla bla...

A kis másolósnak meg mondd meg, hogy neked barátok kellenek, nem pedig csak kis idióták, akiknek azért kellesz, hogy kihasználjanak, és rájöttél, hogy te csak erre kellesz neki, ezért itt a vége, keressen más balekot.

2012. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy ő az osztály "menőlánya" mindenkit manipulál, és ha én ezt megmondom neki akkor azt fogja az egész sulinak mondani, hogy milyen flegma és bla bla bla vagyok. (Közben meg nem veszi észre hogy ő a flegma) Attól félek az egész iskola meg fog utálni :(


Már próbálok békülni több kevesebb sikerrel a barátaimmal.

2012. jún. 11. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "menőlány" nincs! Mindenkit le lehet szállítani a magas lóról! Meg aztán, engem nem érdekelne, hogy az iskola mit gondol rólam úgy, hogy nem is ismernek, ha az a pár barátom akit szeretek velem van. Akit meg manupilál, az se jobb nála, mivel a hülyéket lehet csak. Akinek van esze, azzal nem lehet játszani. Vagy ha nem akarod elküldeni a p.. ba akkor ha felhív, hogy tanuljatok, akkor mondd neki, hogy nem érsz rá, stb.. Előbb utóbb leszokik róla majd, vagy rosszak lesznek a jegyei és a szülei majd kezelésbe veszik.
2012. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!