Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elképzelhető hogy azért...

Elképzelhető hogy azért akarom bizonyítani egyfolytában hogy férfi vagyok mert kicsi a péniszem?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta folyamatosan problémát jelent nálam. Normális párkapcsolatot nem tudok kialakítani egy nővel sem. Erős fizikummal rendelkezem, de ennek ellenére mindig más férfiakhoz képest alul értékelem magamat. Képtelen vagyok magamra felnézni.

2012. júl. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichomókus.
2012. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az beszéld ki azzal is segítesz magadon. Velem is ez volt de mióta elromlott a szemem nem zavar a dolog.
2012. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elég valószínű. de van egy kevés nő akiknek nem az a lényeg.. keress olyat ! ; )
2012. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nekem meg jó a szemem :DD amúgy se az zavar hogy kicsi, hanem hogy régen ez miatt engem kiröhögtek meg kinéztek a többiek
2012. júl. 8. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez okozott traumát nem heverted ki valószínű. Lépj tovább és ha komoly kapcsolatot akarsz ne magaddal foglalkozz hanem a pároddal.
2012. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!