Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kis cicim miatt nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis cicim miatt nem találok párt?

Figyelt kérdés
Minden pasinak a nagy jön be, úgyis olyat választanak ,ha tehetik, mert ez nekik egyfajta státuszszimbólum, villoghtanak a haverjaik elött, föleg a fiatalok, és lehet, hogy rájönnek, hogy nem ez a fontos egy kapcsolatba,de addig én meg legyek egyedul? 22/L
2012. júl. 6. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
85%
Biztos nem a kis cici miatt. :)
2012. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 AvernusTriad ***** válasza:
83%
Egyrészt nem igaz, hogy mindenki a nagy mellet szereti, másrészt ha ez a legnagyobb hátráltató tényező, akkor rossz helyen keresel.
2012. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 anonim ***** válasza:

A mell nem mindig számottevő. Nekem pl nem, pedig rám lehetne akasztani a "menő srác" titulust a külsőm miatt.. :/


20/F

2012. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
100%
a kis cici épp oly izgato bir lenni mint a nagy..attol függ,hogy viseled ;) 33f
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem a cici az oka és van akinek a kisebbek tetszenek ilyen dedos korosztállyal meg ne is kezdj akinek csak a nagy vagy mü mellek kellenek.. találsz magadnak ne aggodj csak több önbizalom
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is kicsik a mellei, nem ez a lényeg.. hanem a szép esztétikus széles csípő és a kerek imádnivaló stb stb... fenék :D
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok egyébként, nem az a ropi, de kis fenekem van meg egy kis felesleg a hasamon. 163 centi vagyok és 54 kiló.iszonyatosan szégyellem a mellem, strandra se járok.
2012. júl. 6. 13:10
 8/113 anonim ***** válasza:
92%
KIZÁRT, hogy emiatt. Igen, szeretjük a nagyobb melleket, de a férfiaknak egész kicsi százaléka bukik erre, a többieknek mindegy. Kb olyan ez mint, hogy milyen tokot adnak egy napszemüveg mellé: király ha kapsz egy jó minőségűt, de ha nincs, leszarod. Hogy miért? Mert a szemüveg a lényeg, nem a csomagolás! Kb a huszadik dolog, amit megnézek egy nőn a mell
2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 A kérdező kommentje:
az elözö barátom is mondta, hogy oké, aztán a haverjainak meg áradozott a nagy mellekröl...
2012. júl. 6. 13:13
 10/113 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy a melled miatt nekem 70/B-s cicim 172 cm vagyok és 50 kiló van és van pasim és a strandon is bepróbálkoztak már idén páran (lehet a tangás bikinim miatt nem tudom)és az utcán is megnéznek ugyh tuti nem a melled miatt :D én se örülök neki szeretném ha nagyobb lenne de a pasizásba nem hátrány
2012. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!