Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt dark/goth/punk/gruf...

Vannak itt dark/goth/punk/gruffti jellegű emberek, akiknek eltér az értékrendje a mai társadalométól?

Figyelt kérdés

#punk #goth #gruffti
2012. júl. 6. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem eltér de egyikbe se tartozom bele
2012. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miben és mennyire tér el? ha akarod privátban is írhatsz
2012. júl. 6. 23:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég unalmas lesz: már nem motivál a pénz a jelenlegi társadalmat ez vezérli majdnem beledöglöttem a hajszolásába de nem bántam meg csak most már nem érdekel csendes lázadó vagyok felszabadultam de még sokszor nem tudok vele mit kezdeni minden érdekel de csak kicsit egyszerű srác vagyok semmi fanatizmus csak vagyok a társamat megtaláltam ez volt számomra a legfontosabb minden más másodlagos de társfüggő sem vagyok én nem is tudom elmondani pontosan de ha valaki bekategorizál valahova az nem fogja fedni a valóságot akármilyen agyturkász és még csak nem is vagyok depressziós na hát valami ilyes formán más az értékrendem és ez nem pillanatnyi állapot párom sokkal racionálisabb bár én is az vagyok de már nem akarok megfelelni senkinek mégis sikerül nem tudom mi történt velem de nem küzdök jól alszom minden ok csak szabadnak érzem magam és ez baromi jó csak inaktív vagyok jó móka lesz bármi is lesz hacsak nem kell valamit kényszerből tennem
2012. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Alvin és a mókusok Sajnálom című számát is szívesen hallgatom többek között és még ezer mást zenében is mindenevő vagyok :)
2012. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én értékrendem is eléggé eltér a társadalométól, bár én se tartozok egyikbe sem, a felsoroltak közül. Volt egy időszak amikor mozogtam ilyen körökben, de nem től sok ideig. Igazából hülyeségnek tartom, az emberek kategorizálását, ilyen-olyan csoportokra. Szerintem minden normális ember egy egyéniség, és nem lehet őket kategorizálni.
2012. júl. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem zenei ízlésre gondoltam, hanem az azokból kialakult gondolkodásra, szubkultúrára. habár igazán nem is tudok olyat komolyan venni, aki beolvad egy szubkultúrába és nem a saját véleménye vezette oda.


szerintem sajnos nagyon is jól lehet kategorizálni az embereket. én sem kategorizálom magam, de ha már különcöket nem találok sehol, akkor szubkultúrákkal próbálkozok.

2012. júl. 7. 08:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Kategóriák nélkül nem lehetne kommunikálni, és túllépni a kategóriákon csak azután lehet, hogy megértjük, mik is azok és hogyan működnek.

Sok kategóriát rám lehetne húzni, akár a dark-ot is, de mindegyikből kilógok, mert mindben van, ami vagy nem tetszik, vagy csak egyszerűen az egyoldalúsága nekem kevés.

2012. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint minden normális, előrelátó, erkölcsös embernek eltér az értékrendje a jelenlegi mocsoktól.

Ha már nagyon be kell skatulyázni az személyiségem, akkor a goth szubkultúra lenne talán a leginkább jellemző rám.

2012. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem, sajnos manapság az a normális, ha a mocsok része vagy.


tudom hogy manapság nem divat beskatulyázni magunkat, mert mindenki egyéniség lett, de remélem hogy páran felvállalják, hogy milyen szubkultúrák voltak hatással rájuk. nem mondom hogy nem lehet valakinek saját élettapasztalata, csak manapság már ritkán találni ilyen embert. és neked miben más?

2012. júl. 11. 21:08
 10/17 anonim ***** válasza:

"tudom hogy manapság nem divat beskatulyázni magunkat"

Ez egy nevetséges ellentmondás. A goth szubkultúrának az a lényege, hogy köp a divatra, míg az "emo" tinimódivá nőtte ki magát.

Tehát éppen fordítva: manapság a skatulyák a divatosak.


(És az előző hozzászólásomnál "az" helyett "a" van a szubkultúra előtt, csak elírtam.)

2012. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!