Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha depressziósnak érzem magam...

Ha depressziósnak érzem magam akkor miért nem merek beszélni erről a családomnak? úgy érzem mintha a szívem beszélne róla de az agyam nem engedi. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele.
2012. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nekem lelki kín hogy nem tudok róla beszélni
2012. júl. 9. 18:21
 3/7 A kérdező kommentje:
furán hangzik de lehet hogy azért nem tudok róla beszélni mert félek hogy utána már sohasem lennék normális a családom és a barátaim szemében .
2012. júl. 9. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pszichológushoz menni vagy egy nagyon jó barátoddal beszélni! Egyébként a családod biztosan nagyon megértő lenne, örülnének hogy elmered nekik mondani a gondjaidat és biztos megpróbálnának segíteni neked!
2012. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. júl. 9. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a pchihológus nem megoldás.. tényleg merd elmondani nekik,utána jobb lesz. :) nekem is jobb lett,de még mindig szenvedek..


14.l

2012. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

14/L mitől vagy depressziós?


Egyébként nálam is jelen vannak a depresszió jelei... , de már évek óta ilyen szerettem volna lenni... bár tönkreteszem magam ezzel a k...sok gondolkodással, régen mindig mindenkihez kedves voltam, ők kihasználtak, régen mindig mindenkinek segítettem, szintén kihasználtak... ma már a depresszió szinte összes jelét felfedezhetem magamon, tönkretett ez az utolsó rossz 6 év, de végre az vagyok, akiket a filmekbe láttam, és arról ábrándoztam, hogy bárcsak én is tudnék olyan lenni, aki keveset beszél, nem kedves mindenkivel, nem tudja elnevetni magát... és végre én vagyok az, akit a példaképemnek tekintettem, igaz nagyon rossz érzés, és egyre rosszabb, de amíg "jó" addig élvezem... utána meg majd lesz ami lesz. (Egyébként egy elég jól tanult jó ember vagyok, alapból és művészlélek.. gyakran írok verseket,rajzolok. A depresszió csak mégjobban "segít" úgyérzem. )

2012. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!