Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy megunok...

Miért van az hogy megunok mindent? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A probléma a következő: Hullámokban rám jönnek dolgok.

Elkezdek egy játékot, mire kezdek belejönni megunom(max 1 hónap).

Elkezdtem html,css-t tanulni mire sikerült annyi tudást összeszednem hogy megcsináljak 1 alap honlapot meguntam.

Elejében napi 6-8 órát tanultam kb 4-5 hétig.

Rámjön valami hogy pl gördeszkázzak akkor pl 2-3 hétig mindenhova korival megyek.

Aztán van hogy 2 hónapig elő sem veszem.

Rámjön hogy edzek, nagyon komolyan nekiállok kb 2 hétig agyon terhelem magam aztán abba hagyom.

EZ NAGY BAJ!!!!

Mi lesz ha pályát választok és mikor már bent vagyok, megunom???

Mit tudok tenni ez ellen????

Volt már valakivel ilyen??



2012. júl. 9. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*mindenhova gördeszkával megyek
2012. júl. 9. 23:13
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te csaj vagy?:O
2012. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az most nem mind1??
2012. júl. 10. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Végül is, de ha az vagy akk ink ird ide mert akk jobban segítenek ;)

ha viszont nem akk ink halgasd el :D

2012. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hé ember, ezt nem én írtam? Mert ezt akár én is irhatnám, pont ez van nálam is, hogy akármilyen nagy elszántsággal lendülök bele valamibe, mindig alábbhagyom idővel, sok dolog van amit évekre félre tettem aztán ujra elővettem, megint abbamaradt. Pl: most minap töltöttem fel végre az egykori mixeimet is youtube-ra, pedig már 5 éve készültek és tervben volt a feltöltése. XD
2012. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Söt még lemaradt annyi, hogy van olyan hogy kitalálok valamit hogy na ezt most megteszem, 5 perc múlva hallani se akarok róla... :-S
2012. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyen típus vagy, mint én is:) szerintem nem baj ez. Keresed azt a bizonyos valamit ami bodoggá tesz. Én pl fociztam ,baseballoztam, lovagoltam. Tanultam gitározni, letettem a motoros A-s jogsim de azóta sincs motorom, majd egyszer. A páromtol megtanultam tv szerelni foraszgatni mert ahhoz volt kedvem. Egy ideig koriztam de abbahagytam, deszkával jártam suliba meguntam. Vannak emberek akik egy valamiben jók és ahhoz értenek, mi konyítunk egy kicsit ehhez meg ahhoz. Fogd fel úgy hogy sokoldalú ember vagy. Hidd el ha megtalálod amit keresel majd végigcsinálod. Én pl a sulit mármint fősulit is félbe hagytam de 7 éve ugyanannál a cégnél dolgozom és jövőre 10 éve lesz hogy házas vagyok. Szóval nem leszel mindig és mindenben ilyen csapongó.
2012. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!