Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen könyvekről? Valóban segítenének nekem az önbizalomhiánnyal szemben? Nagyon zárkózott lettem, szeretnék változni, de nem megy és nem tudom mit tehetnék.18/L

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 10. 22:38
 1/2 x) ***** válasza:
Tulajdonképpen ha csak elolvasod akkor nem segít. De ha jól végiggondolsz mindent amit elolvastál akkor nagyon is. Az ilyen könyvek titka tulajdonképpen annyi hogy tele vannak pozitív gondolatokkal. Egy pozitívan gondolkodó ember pedig bárkit képes földobni. Ha tényleg elhatároztad hogy megváltozol akkor mindegy melyik ilyen könyvet olvasod, használni fog. Minden fejben dől el. Csak a könyv olvasása után is tudd hogy mihez fogsz kezdeni, legyen egy terv a fejedben hogy hogyan fogsz fokozatosan megnyílni a világ felé :)
2012. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a segítséget!:)

2012. júl. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!