Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs időérzékem?...

Miért nincs időérzékem? Mindenhonnan elkések, nem tudom tartani a határidőket!

Figyelt kérdés
A családom is ilyen, de csak én küzdök ellene, mert zavar. Állandóan égek miatta. A szétszórtságom miatt megnehezítem a saját életemet, és megbízhatatlannak tűnök. Próbálok odafigyelni, de nagyon nehéz! A másik utálatos tulajdonságom, hogy esek-bukok, mindennek nekimegyek, amit lehet fellökök, kiborítok. Szörnyű! És ilyen a családom is! Mint a Balfácán c. filmben Pierre Richard. Ez lehet örökletes? Vagy azzal, hogy nem mutattak jó példát, nem tanultam meg normálisan viselkedni? Úgy érzem, hogy a zsigereimben van és sosem fogok tudni megváltozni! De én nem akarok ilyen lenni! Tök ciki!
2009. júl. 11. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vezess határidő naplót és úgy oszd be a dolgaidat, hogy 20perccel előbb tudj elindulni...Vagy vegyél egy csörgőórát és húzd fel, hogy eszedbejuttassa, hogy indulnod kell. Mást nemtudok mondani nehéz eset :D
2009. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valahova menned kell, állíts be valami órát, vagy a telefonodon kis üzenettel, indulás előtt 1 órával, hogy el tudj időben készülni. Állandóan figyeld az órát, határidőnapló is jó ötlet.

Meg fogsz tudni változni, ha negatívan gondolkozol, csak ront!

Hajrá! :)

2009. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ez van... még ha felhúzom az órám, akkor sem indulok el időben... Borzasztó. Nem tudom, h. öröklött, vagy szerzett hajlam-e, de én is egészen kicsi korom óta ilyen vagyok. (Szüleim és tesóm viszont nem ilyenek). Sajnos nem tudom, mitől lehet. Próbálom kipihenni magam, és rendszeresen sportolni, hátha attól összeszedettebb leszek, és jobban rendszerbe tudom foglalni a teendőimet... nagyon kíváncsi lennék én is arra, hogy mi a megoldás...:) Múltkor fél órás késéssel értem oda a konzulensemhez, aki csak miattam jött be reggel 8-ra.:S Annyira szar volt...:( Mondjuk amennyire most szégyellem magam, legközelebb garantáltan nem fogok elkésni. (ha nagyon bestresszelem magam jó előre, akkor általában pontos vagyok...)
2012. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!