Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék önbizalmat szerezni?

Hogy tudnék önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék önbizalmat szerezni. Elég izgulós típus vagyok:a suliban feleléskor szinte teljesen le blokkolok, a véleményemet sem merem kimondani!!!!


Mit csináljak,hogy legyen önbizalmam? 14/L


2009. júl. 12. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el hastáncolni! Nekem bejött, segített. Persze nem rögtön, hanem fokozatosan, de érezhetően pozitív a hatása :)

És már nem is zavar, ha ki kell állnom hatáncos ruhában akár 1000 ember elé a színpadra. Régebben még az osztányom elé sem mertem kiállni még hetesként sem sokszor...

A lovaglás meg határozottá tesz, mert nagyon szükség van rá,amint felülsz egy lóra.

Remélem tudtam segíteni :)

21/L

2009. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Képzeld bele magad szituációkba, játszd le, hogy mit tennél, mondanál.

Nem tudom, hogy milyen kapcsolatban vagy magaddal, de valószínű, hogy valami problémád van, mert nem véletlen van ez az önbizalomhiány. Keresd meg a gyökerét, és ha lehet fojtsd el! :)

Én molett vagyok, és mikor lett párom, össze tudtam magam szedni. :)

Sok sikert!!

2009. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek!!!!
2009. júl. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!