Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gátlásos vagyok a sok...

Nagyon gátlásos vagyok a sok anyajegyem miatt, van alakulóban egy kapcsolatom, és nem szeretném elrontani. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Iszonyat sok anyajegyem van az egész testemen, kicsiktől kezdve az egészen nagyokig.

Emiatt strandra sem merek elmenni mert az lenne az érzésem hogy mindenki a pöttyeimet figyeli.

Az első barátomat szerettem nagyon, de nem mertem lefeküdni vele (Nem akartam hogy meztelenül lásson, hogy lássa az anyajegyeimet) :/

Most van egy kialakuló kapcsolatom, a pasi odavan értem, és nem szeretném, ha megismétlődne ez az eset.

Tudom hogy ha szeret valaki igazán akkor el fog fogadni, de 22 éves létemre soha nem vetkőztem le senki előtt (még tesi órákon is elfordultam a sarokba), strandon is kiskoromban voltam utoljára.


Az iszonyú sok anyajegyet úgy értem, hogy a hasam van "csak" 4 nagy, 12 kicsi.

A melleimen van 3 nagy, és 8 pici, de ilyen szeplősek is vannak, és a mellkasomon is van 2 nagy, és nagyon sok pici, és egyre több van :(

Tavaly levetettem egy nagy kiálló anyajegyet a hasamról, de nagyon csúnya a helye, kleoidos :(


A karomon és a hátamon is van sok, de ott nem zavar, viszont a hasamon, mellkasomon.... Iszonyatosan el vagyok keseredve :(


A bőrgyógyász szerint egészségesek az anyajegyeim, nincs velük gond.


2012. júl. 11. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is rengeteg anyajegyem van: most megszámoltam, a hasamon 6 nagyobb és ki tudja hány kisebb, a többi testrészemen nem is számolom. Így valamennyire bele tudom képzelni maga a helyzetedbe.

Engem azonban nem érdekelnek. Azon kívül, hogy évente járok velük bőrrák-szűrésre, nem foglalkozom velük. Ez nem azért van, mert olyan szuper csaj vagyok, van/volt a testemmel éppen elég problémám, de az anyajegyeim soha nem tartoztak közéjük. Már van férjem és két gyerekem, a férjemet sem zavarta soha (azt leszámítva, hogy ő küldött el először szűrésre).

Csúfoltak valaha miattuk? Vagy miért alakult ki benned ez a nagyon komoly gátlás? Nem szoktam ilyet javasolni, de most mégis azt mondom, hogy itt talán egy pszichológus segíthet, mert nem kéne, hogy ez ekkora problémát okozzon, és az egész életedet tönkretegye egy ilyen mellékes adottság.

2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok anyajegyem, de én sosem tekintettem rájuk úgy, hogy emiatt csúnya lennék. Sosem kaptam senkitől negatív megjegyzést sem emiatt, maximum rácsodálkoztak. És én sem tekintettem eddig más emberre negatívan az anyajegyei miatt, szóval szerintem ne parázz emiatt. Főleg ha egy pasi igazán odavan érted akkor ilyen "problémák" nem fogják a kedvét szegni
2012. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktuk csinálni, hogy lekapcsoljuk a villanyt.
2012. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom mi lenne a leghelyesebb tanács. Beszéld ki a szorongásod okát vagy legyetek sötétben.Mellesleg honnan tudhatod milyen szorongásai vannak a partnerednek, lehet hogy ő is görcsöl valamin ne parázz az anyajegy szexi.
2012. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ártana.
2012. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!