Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lenne lehetőséged rá,...

Ha lenne lehetőséged rá, akkor részt vennél e szépészeti műtéten - mellplasztika, orrplasztika, zsírleszívás ilyesmik -? Mit változtatnál meg magadon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi komoly arcváltoztató plasztikát nem végeztetnék sohasem. Max egy zsírleszívás, ha nagyon meghíznék. De olyat, amitől megváltozik az arcom semmiképp, pedig utálom az orrom, mert nagy, de akkor sem.
2012. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Plasztikáztatni a világért sem, semmi képpen...abba nem mennék bele...


De min változtatnék: orr,(mert kicsit krumpli szerintem)

meg fül(mert eláll az is kicsit)


A plasztika fáj,szétvagdosnak plusz hallottam már olyat is, hogy aki műtette az orrát annak az orra még 2 év múlva is zsugorodott, hol ott az orvosok azt mondták, ez csak 2 hónap lesz..így elég picike orra lett a végén..

2012. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Végleges szőrtelenítést csináltatnék, ha lenne rá pénzem, de mást nem.
2012. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meglepő. Azt hittem özönleni fognak a maguknak kisebb-nagyobb ezt-azt csinaltató hölgyek, és urak.)
2012. júl. 13. 06:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szájfeltöltést,mert szinte semmi sincs..(de csak szépre,nem kacsásra)
2012. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én orromat megcsináltatnám(összetört pár éve),melleimet is(85B,és semmi formája),zsírleszívásra is elmennék(habár csak pár kg felesleg van rajtam) csak a gond ott kezdödik hogy nincs rá keretem
2012. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha lehetne zsiirleszivas,vegleges szortelenites.:))
2012. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem lenne lista! :)))

- zsírleszívás

- végleges szőrtelenítés

- mellforma megváltoztatása /nem nagyobbítás!/

- intim plasztika

- teljes fogsorkezelés /fogtömés + fehérítés - fogszabályozás már megvolt...viszont most meg rossz kb. a fele :/

- visszér eltüntetése

- bőrhibák eltüntetése

- a hajammal is kezdhetnének vmit /hogy ténylegesen és véglegesen EGYENES legyen:))


fentiekből úgy tűnhet,h egy csődtömeg vagyok...és tényleg :))))))))))))

2012. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!