Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet egy fiú ennyire...

Hogy lehet egy fiú ennyire válogatós? Bár ne lennék ilyen!

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nekem csak az alacsony, 150-160cm körüli, vékony, törékeny testalkatú, feszes, kicsi cicivel rendelkező, bájos arcú lányok jönnek be. Egyszerűen megőrülök, ezektől az aranyos, cuki lányoktól, legszívesebben ott helyben magamhoz húznám és megölelném őket, imádom a kicsi kezecskéiket is, nekem sincs valami nagy, de nekik még kisebb. Valamelyik nap is láttam egy ilyen édes lányt, egyből felpörögtem, hevesebben vert a szívem és ellenállhatatlan vonzalmat, vágyat éreztem iránta.Próbáltam más lányokhoz vonzódni, de nem sikerült elérni. De akkor még nem is beszéltem a jellemről, mert abban is elég válogatós vagyok. Nem bírom a nagyszájú, beszólogatós, durva, érzéketlen, beképzelt, egoista, öntelt, kötekedős lányokat. Szóval tényleg nagyon válogatós vagyok.

2012. júl. 12. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy gond. Ők a gyengéid és a flegma, bunkó embereket pedig senki sem szereti.


Gondolom te magad is alacsony vagy, ez lehet a háttérben.

2012. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!