Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés
Nem is egy lánytól kaptam már meg, hogy jó alapanyag vagyok, azaz helyes fiú, de akkor lenne esélyem a lányoknál, ha divatos ruhákat hordanék, kicsit kigyúrnám magam, illetve hosszabb hajat növesztenék, mert szerintük a rövid, majdnem kopasz haj nem áll jól.

2012. júl. 6. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Cáfolom van akinek jól áll! És szerintem találni fogsz magadnak olyat aki nem csak a külsöd szereti hanem azt is aki vagy nem kell változnod ennyire csak adsz magadra egy hangyányit nem hanyagolod el magad és ennyi
2012. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy jó alapanyag vagy. :D
2012. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- lesz@rom a divatos ruhákat, nekem sincs

- nem szeretem a kigyúrt férfiakat

- a hosszú hajat szeretem, de nem csak azt, és ez amúgy sem felszínesség

2012. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen keresel, nem jó lányokat kérdezel. Amiket felsoroltál, az a partyribancoknak biztos fontos. Egy barátnőm lekoppintott egy pasit, és miután kigyúrta magát a fiú, ott billegett neki, pedig rohadtul ugyan az a srác maradt, csak több izommal.


Nekem nem tetszenek a kigyúrt pasik, nem mondom h nem szép, de nem alapfeltétel, nekem nem is fontos. A haj kb. mindegy komolyan. A ruha annyira fontos, h ápolt legyen, tiszta illatos, nem kell márkás göncökben járni.

Nekem nagyon fontos h egy fiú kedves legyen, megbízható és okos/értelmes, és általában azokba a fiúkba leszek szerelmes, akik egy kicsit hasonlítanak rám, vagyis hasonló karakterek vagyunk.

2012. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én jellemre az a tipikus jó fiú vagyok, kedves, megértő stb., de eddig nem úgy láttam, hogy ez kéne a lányoknak. Talán tényleg a külsőmmel lehet a gond. Most erősen gondolkozom a kigyúráson, ha lesz meló, szerintem a pénzből neki is állok komolyan. Ruhákat is beszerzek párat, a hajammal még nem tudom mit csináljak, de ápolni szoktam azért persze. Most még közelebb áll a rövidhez, de gyorsan nő.
2012. júl. 6. 12:06
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
Mi a f@szert teszed fel ugyanazt a kerdest!!!
2012. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudod, külső megfog.....nincs mit tenni
2012. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!