Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fel kéne keresnem egy pszichol...

Fel kéne keresnem egy pszichológust ha nem szeretek beszélni?

Figyelt kérdés
Na jó, néha igen, de kb hetente kell vagy 3-4 nap amikor úgy egyedül ellehetek és nem kell beszélnem senkivel. Ilyenkor ha zavarnak és beszéltetni akarnak, annyira fel tudom magam húzni, mert semmi kedvem nincs az egészhez és tisztára untat az egész, nem is válaszolok inkább sokszor ha kérdeznek valamit, csak ülök. Igazából ez nekem csak azért rossz, mert elég nehéz így barátságokat fenntartani, párkapcsolatról meg ne is beszéljünk, az egy kész horror tud lenni, pedig nagyon igényelném... 20-as éveim közepében járok, és kezdem már kicsit unni, de nem tudom mit kéne csinálnom.
2012. júl. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj,a pszichológusok mind hangyásak,sok beszédnek sok az alja úgyis :)
2012. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
heti 3-4 nap magányigény tényleg soknak tűnik... Mi történik ilyenkor benned?
2012. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez van velem is... van mikor heti 3-4 nap egyedüllét sem elég, de aztán ha ki szocializálótlankodtam magam akkor meg vágyok a társaságra, de 2-3 óra társaság után meg megint inkább egyedül lennék. Keresem a megoldást, de ez csak egyre rosszabb lesz nálam..
2012. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy vagyok vele, hogy egyhuzamban nem bírom sokáig emberek körül. Mármint bírom, csak szívesebben lennék már egyedül.
2012. júl. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!