Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel,...

Mit kezdjek az életemmel, magammal?

Figyelt kérdés
nem érzem úgy hogy élvezetes az életem. Amikor iskola volt, akkor felkelés-suli-tv-evés-tanulás és jött a következő nap, ugyan ez. Most, hogy szünet van, szinte nem csinálok semmit egész nap, tv-zek, gépezek, néha-néha elmegyek valahova a barátaimmal, de mégis úgy érzem, hogy haszontalan és üres az életem. Nagyon szeretnék ezen változtatni mert egyre jobban magam alatt vagyok. És jövőre suli közben is szeretném jobban érezni magam, de az a baj, hogy nem szeretek tanulni szóval még kevésbé jó. Amúgy el fogok kezdeni sportolni, de az edzés csak heti 1xlesz
2009. júl. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

A kérdésedben teljesen magamra ismerek, azzal a kulonbséggel, hogy nekem nincsenek barátaim.

Mindig az a monoton "reggelfelkeleksatobbi" :( Jó lenne már néha valamit csinálni, és nem a hétkoznapok "oromeit" élvezni, mert én már unok mindent.. Úgy érzem az életem semmirol sem szól, hogy nem csinálok semmit, haszontalan vagyok, stb.. és az urességet..

Minden nap arra várok, hogy jojjon egy személy vagy egy lehetoség megváltoztatni ezt az unalmas életet.. Minden egyes nap erre várok..:)

Egyébként újabban én konyvet írok és dalszovegeket, mivel énekesno akarok lenni és non-stop azzal nyugtatom magam, hogy az ido gyorsan telik és nemsokára mehetek Amerikába (pár év)... Ha nem lenne ez a célom és a józan eszem már régen megbolondultam volna!

2009. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
97%
Szia!Megértem mit érzel én is igy voltam vele 1-2 éve.Azóta heti 4x kondizok és 5x úszok stb.Ahhoz hogy ne érezd hogy unatkozol, kezdj bele új dolgokba pl. tanulj meg valamilyen hangszeren játszani vagy esetleg kezdj bele a testedzésbe(nem tudom fiú vagy e vagy lány)kis mozgás bicikli vagy akármi más.Menj el barátokkal többször menj bulizni érezd jól magad pasizz/csajozz be és minden megváltozik :)
2009. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé egy hatalmas és nagyon nehezen elérhető célt. Például kezdj el regényt írni, akár arról, hogy unatkozol, nagyon szórakoztató szövegek bontakoznak ki ilyesmiből. És rá fogsz jönni, milyen nehéz, mennyi kihívás az élet. A lényeg, hogy minél nehezebb legyen és minél jobban érdekeljen téged.
2009. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez ismerős. Szerintem nem viszel elég színt az életedbe, a szürke hétköznapi monotonság elég hamar lelombozza az embert. Találj valami hobbit, fedezd fel mi az ami igazán érdekel és mélyedj el benne. Apró dolgokkal meg lehet színesíteni az életet. Olyan dolgokat is próbálj ki amit eddig nem csináltál - mondjuk kezdj el tanulni főzni, vagy hangszeren tanulni, tanulmányozz akár egy zenei stílust, vagy ha művészlelkületűbb vagy akkor azt a területet ami neked szimpatikus. Kezdj el honlapot építeni valamilyen kedvenc témádban! Ha érdekelnek a tudományok, régi kultúrák azokról is rengeteget lehet olvasni. Hogy üresen telnek a napjaid, arról csak te tehetsz, sajnos az élet nem olyan mint a hollywoodi filmeken. Vagy ha nem vágysz nagy dolgokra, akkor egy jó film, gyújts füstölőt és vegyél a kezedbe egy bögre forró teát :)


Én a science fictiönben találtam meg az életem értelmét - minden ehhez kapcsolódó filmet nézek, regényt olvasok, írok, gondolkodok. Nem fogom megváltani a világot, de jobb mintha üresen tölteném az időmet.

2009. szept. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ismerős a dolog, csak én azért nem mozdultam ki mert kicsit önbizalomhiányos voltam, mert kicsit dagi voltam. De elmúlt az egész, sikerült lefogynom 15 kg-t.

Nem is tudom mi, meg hogy történt. Ma azt veszem észre hogy soha nem unatkozom, ilyenkor van csak időm gépezni (éjfél), pedig régen tanultam, ettem, gépeztem és ennyi volt a napom. Mostanában azért könyörgök, hogy legyen egy szabad délutánom...de nincs..:D. Én azt javaslom, hogy menj sportolni (ahogy előttem is írták úszni, kocogni, kutyát sétáltatni, ha van, iratkozz be valamilyen csapatba, pl. kézi,foci,röpi,kosárlabda...a suliban biztos van valami), így több embert ismerhetsz meg, több barátod/ismerősöd lesz, akikre igen sok figyelmet kell fordítani...egy közös mozi, vagy kávé, ebéd... Én pl. csa a kutyám által vagy 20-30 embert ismertem meg... Ha pedig nem szeretsz sportolni, akkor vállaj valamilyen önkéntes munkát pl. egy állatmenhelyen.

Nagyon sok elfoglaltság van, ahol egyszerre tudsz megismerkedni emberekkel és még jól is érzed magad!

Sok sikert!

2009. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!