Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti tapasztaltátok már, hogy...

Yugym kérdése:

Ti tapasztaltátok már, hogy ha valamiben nagyon jók vagytok és ezzel tisztában is vagytok mégis mikor a bizonyításra kerül a sor akkor nem azt nyújtsátok mint amikor nagyon megy a dolog?

Figyelt kérdés
Nem lámpaláz de valahogy megalacsonytó hatást vált ki .
2012. júl. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemegyszer jártam így. A legrosszabb, hogy végig kell nézni mosolyogva mások kárörvendéseit.
2012. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerős az érzés. Nem egyszer előfordult már velem is. Nekem ez iskolában órákon szokott előfordulni. Én úgy oldottam ezt meg, hogy beszéltem a tanárral. Megértette, és azóta valahogy nálam ez már elmúlt. 16/L
2012. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem folyton előfordul, képes vagyok olyan baromságokat benyögni... közben meg cseppet sem izgulok. xD
2012. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!