Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van néha az, hogy meg...

Miért van néha az, hogy meg tudnék ölni mindenkit a környezetemben? (csak normális válaszokat)

Figyelt kérdés
úgy értem h idegesítenek az emberek. ha felszállok pl trolira v villamosra vagy akármire. különösen akkor jön ez ki, ha bemegyek egy bevásárlóközpontba, pl aréna.
2012. júl. 13. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A lelki okokat nem tudhatom,de lehet szervi baj is a háttérben.
2012. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert normáis vagy, ellentétben a többi emberrek, akik viszont abnormálisak.
2012. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérted, hogy normális válaszokat írjanak a válaszadók. Ez az lesz, bár elsőre azt fogod hinni, hogy csak oltani akarlak, de nem.

Szóval: azért, mert vitamin- és ásványianyag hiányban szenvedsz.

Ezt a fajta agressziót és ingerlékenységet, amit Te is képviselsz tudományosan kimutatták hogy bizonyos alapvető nyomelemek, vitaminok és ásványok hiánya okozza. Ez a hiányállapot felborítja az agy és az idegrendszer elektrolitjának egyensúlyát és fokozott ingerlékenységet vált ki. Amerikában is ez okozza azt a nagy számú diáklövöldözést, ámokfutást, hogy egyoldalúan táplálkoznak, csak hamburger, kóla, chips és ide vezet.

Ha odafigyelsz kicsit jobban a táplálkozásodra, megfelelő vitaminbevitelre, akkor ez az egyensúly is vissza fog állni. Keress rá és kutakodj kicsit a paleo étrend témában. Sok kérdésre választ fogsz kapni.

2012. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó, ebben van valami...
2012. júl. 13. 21:15
 5/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, bár csak nagyon néha, aztán elmúlt, amióta multivitamint veszek és heti 3-4x biciklizem.
2012. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vitaminhiány okozza az amerikai iskolai lövöldözéseket na ez jó vicc :) sokkal több áll ott a háttérben mint vitaminhiány te meg szimplán sikertelen vagy valószínűleg és ezt a csalódottságot agresszió formájában vetíted ki a az adott környezetre.
2012. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal igazából "nincs gond", hogy ilyeneket gondolsz, vagy meg szeretnéd tenni. Minden harmadik embernek átfut ez az agyán, akkor van gond, ha ez többször előjön, illetve persze akkor, ha ez tettbe fordul. Én hagyom ezt a vitaminhiányos problémamegoldó hozzáállást, szerintem ha ez benned, a fejedben sokszor megfordul, mentális probléma lehet a háttérben. (Azért mondom ezt, mert ehhez jobban értek.) Kiskorodban ért esetleg szexuális abúzus, vagy testi fenyítés, fenyegetés? Te tudod milyen problémák állnak/álltak fenn az életedben, ezek ismeretében fordulj pszichológushoz, ha szükségesnek érzed.
2012. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Igenis a vitaminhiány (is) felelős az emberek agresszivitásáért. Nem azt mondom, hogy egy napi bogyó (multivitamin) és mindenki kisangyal, mert valóban összetettek az okok, de a toleranciaszint csökkenésé egyenes arányban áll a táplálékbevitelünk megfelelő mivoltával.

A stresszes frusztrált korszellem ellen nem lehet tenni, de a hozzá való viszonyulásunkra hatással lehetünk.

2012. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!