Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik sem a környezetemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik sem a környezetemben, de én szeretnék már 1 normális barátnőt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nekem senki sem eléggé megfelelő,én a számomra tökéletes nőt keresem,de nem találom. Sok lány tetszik,meg szerelmes is voltam,de még olyan nem volt,hogy fú az álmaim nője,érdemes lenne érte harcolni...18éves vagyok,nem nagyon járok szórakozni(ezek az iszunk hányunk belefekszünk dolgok nem jönnek be). Mégis mit tegyek?(Mindenki csicskának tart amúgy is,nem is nagyon szoktam csajoknál próbálkozni,mert mindig elküldenek).

A kötélen is gondolkoztam már...de annyi ember van,aki beteg, és élni akar,szal erről lebeszéltem magamat. De mégis mit csináljak? Szeretném ha szeretne valaki,aki nekem is megfelel...:(

Egy elkeseredett fiú


2009. febr. 24. 18:10
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem nem baj az, ha valaki a számára tökéletesre vár..viszont sosem tudod meg hogy nem Ő lett volna e számodra a tökéletes, ha nem ismerkedsz meg vele..

De persze ez csak akkor igaz, ha nem külsőségek alapján ítélsz.

Csicskásságról annyit, hogy a fiatalok kegyetlenek..és én nem vagyok benne biztos hogy az a jó, ha valaki a "kemény legények" táborába tartozik..Ráadásul a legtöbb esetben csak a saját kissebbségi érzésüket próbálják úgy legyőzni, hogy másokat próbálnak megalázni. Egyébként a legtöbb tizenévesnek ezek járnak a fejében, csak sokan kitalálnak történeteket, barátnőket, stb...persze a fele sem igaz..


Szerintem 18 évesen nem maradtál le semmiről, és az jó ha az ember tudja mire vágyik..csak tényleg arra vigyázz, hogy nehogy emiatt szalaszd el a "tökéletest".. :)

Írod hogy "csajok mindig elküldenek" - szerintem közelíts hozzájuk először barátként, és akkor meglátod hogy egyáltalán érdemes e arra hogy Vele foglalkozz.. ;)


Ne legyél elkeseredve, biztos hogy megtalálod aki szeretni fog és viszont szeretheted..csak légy résen, és nyisd ki a szemed, hogy észrevedd..

2009. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A számból vetted ki a szót...xd

Szívesen beszélnék veled:D

16 éves vagyok,lány(:

ne vedd tolakodásnak,de egy e-mail címem ha érdekel:jaajmaarkaataa@citromail.hu

pussz:)

2009. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia,bocsi de nem szívesen veszek fel így embereket ismeretlenül.Tényleg bocsi.
2009. febr. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!