Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha azért néznek le...

Normális ha azért néznek le mert a kocka/gamer srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
komolyan sokan azt mondják rosszul vagyok összerakva csak mert nekem pont az olyan srácok jönnek be akik a lányok többségének nem....mmint a kockák...aztán ha mesélem vkinek h megismertem egy srácot xy játékban és rendes stb stb stb majd kiesik a szeme annyira ferdén néz rám...o.O látszik rajtuk h totál lököttnek néznek... tényleg velem van a baj h nem az undorodásig kigyúrt feszítővas srácok jönnek be? :S
2012. júl. 14. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem normális,nem értem mit lehet azon szeretni,egész nap a tetves gépet nyomkodja.


nem tudom melyik bolygón élsz de itt a föld nevű bolygón nem csak kigyúrt emberek és kockák léteznek.

2012. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs azzal semmi gond :D sok gamer srác örülne neked ezek szerint.Na de ha játékban ismered meg akkor kinézet stb? vagy taliztál már valakivel így hogy játékból ismerte meg?
2012. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális.

Ezeknek a srácoknak egy nagy része azért tolja egész nap a Diablo-t, vagy ami most éppen menő, mert elege lett, hogy a lányoknak csak a szépfiúk jönnek be. Inkább csinál valamit, amiben sikeres lehet.

Ettől ők még nem rossz emberek, és ha téged is ez érdekel, akkor nagyobb eséllyel találsz ott hasonló világképű párt.

Viszont, ha egy srácnak a gépe fontosabb mint te, lépj tovább.

2012. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen már volt barátom 1,5 évig úgy h battlefielden ismerkedtünk meg. de engem még a kinézet se nagyon érdekel a belső fog meg jobban meg persze h számítógépes beállítottságú nekem ez vhogy nagyon toppon van... hát én sem értem magam talán jobb is...
2012. júl. 14. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetemi éveim alatt mindig is tudtam, hogy valahol léteznie kell egy ilyen lánynak is valahol. :) (Bár azt hittem ez a hely Dél-Korea vagy Japán lesz.)

Viccet félretéve, tök jó, hogy ilyen vagy, és ha ez valakinek nem tetszik, bek@phatják.

2012. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na egy kedves lány vagy ha a belső vonz elsősorban az meg hogy egy adott hobbi körből ismerkedsz mért lenne gáz ?:O am hány éves vagy ha szabad tudni?
2012. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én nem tartom gáznak nem is nagyon érdekel a negatívoskodás csak a többiek néznek le ez miatt...>> 20 vagyok amúgy...
2012. júl. 14. 23:31
 8/10 anonim ***** válasza:
na akkor máris értelmét veszti a kérdés :D ne foglalkozz mások ilyen véleményével mert ők más körből ismerkednek és neki ez furcsa ő bajuk :) kinek mi jön be.Egyébként én is szeretem a gémer csajokat olyan cukik meg jó fejek el lehet velük hülyülni. :D
2012. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmi sem csak fekete, vagy fehér. Én például ismerek olyan 16 éves kocka srácot, aki tök helyes és már nem egy barátnője volt, pedig nem kevés időt tölt a gép előtt.
2012. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem számít a csomagolás, a belső a lényeg. :)

Kivagyok már a tökéletességgel!!!

Normál vagy.

2012. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!