Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Apa nélkül felnőtt srácok!...

Apa nélkül felnőtt srácok! Másnak érzed magad, mint a többi fiú? 23f

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is édesanyám nevelt... más is lettem, nem drogozok, (nem általánosítani akartam) nem beszélek csúnyán, nem szeretek senkit megbántani, utálom a konfliktusokat is, emellett segítőkész, udvarias, teljesen békés ember vagyok 20/F igen, más az, ha a családban van apa is:)
2012. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen... kb ugyanaz, mint az elsőnek.
2012. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
hazudtam, mint minden egészséges magyar férfiember, szoktam káromkodni... kii nem xD
2012. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem...
2012. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam másnak, attól, hogy nem volt részem apám nevelésében. Tisztességesen és becsületesen élem az életem és próbálok nem letérni erről az útról, mert már elég sokan megtették helyettem.

21/F

2012. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes dolog, hiszen nincs összehasonlítási alap. Nem tudom milyen lett volna ha az ősök együtt maradnak. Csak gondolom hogy sokkal jobb lett volna hiszen egy apa hiányát senki és semmi nem tudja pótolni. Szerintem.
2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!